Allen Iverson Resmen Beşiktaş'ta - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Allen Iverson Resmen Beşiktaş'ta

Cevap: Allen Iverson Resmen Beşiktaş'ta

Iverson F.Bahçe Ülker Maçıyla Merhaba Diyecek

Beşiktaş Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Yalçın, Allen Iverson transferiyle ilgili konuşmuş. Şeref beyin üzerinde konuşulabilecek açıklamalarını madde madde verelim:

- Allen Iverson takım arkadaşlarıyla birlikte bize şampiyonluk sevinci yaşatacak.

- Ligin yanı sıra Türkiye Kupası ve Eurocup'ı da istiyoruz.

- Iverson'u sadece şampiyonluk için değil, Türkiye'nin reklamı ve basketbola olan ilgiyi arttırmak için aldık.

- Takım arkadaşları, tüm camia, tüm ülke, onu sahiplenmeliyiz.

- Iverson 6 Kasım'da Türkiye'de olacak. Ailesi daha sonra gelecek

- Bornova maçını tribünden izleyecek, F.Bahçe Ülker maçıyla ilk kez formasına kavuşacak.

- Büyük maçlarımızda Akatlar yetersiz kalabilir, Sinan Erdem ve Abdi İpekçi gündemimizde.

- Sponsorluk anlaşmalarında daha büyük rakamlara anlaşmalar yapabileceğiz.

- Iverson transferinden sonra takımda bazı değişiklikler olabilir, formanın hakkını verecek oyuncularla yola devam edeceğiz.

Hepsi iyi hoş da, şu son madde ne garip değil mi? Ne yani şimdiki kadroda formasının hakkını veremeyecek adamlar mı var? E bunları siz transfer etmediniz mi? Belki Iverson transferiyle birlikte takımı daha da güçlendirmek için bazı pozisyonlarda değişikliklere gidebiliriz demeye çalıştı Şeref Bey, bilemiyorum. Diyelim ki öyle, peki bu böyle mi anlatılır?

Salsa Basket

- Büyük maçlarımızda Akatlar yetersiz kalabilir, Sinan Erdem ve Abdi İpekçi gündemimizde.

Umarım bu gerçektir. Mutlaka Sinan Erdem yada Abdi İpekçi'de bir maçını izlerim Iverson'un. :)

"Kedi uzanamadığı ete mundar dermiş" demeyin bana sakın. Merak etteğim için soruyorum. NBA takımlarından teklif gelmediğini özel hayatının da sorunlu olduğunu belirtmişti kendisi. Bu durum sorun teşkil eder mi acaba?

Iverson F.Bahçe Ülker Maçıyla Merhaba Diyecek

Beşiktaş Kulübü Amatör Şubelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Şeref Yalçın, Allen Iverson transferiyle ilgili konuşmuş. Şeref beyin üzerinde konuşulabilecek açıklamalarını madde madde verelim:

- Allen Iverson takım arkadaşlarıyla birlikte bize şampiyonluk sevinci yaşatacak.

- Ligin yanı sıra Türkiye Kupası ve Eurocup'ı da istiyoruz.

- Iverson'u sadece şampiyonluk için değil, Türkiye'nin reklamı ve basketbola olan ilgiyi arttırmak için aldık.

- Takım arkadaşları, tüm camia, tüm ülke, onu sahiplenmeliyiz.

- Iverson 6 Kasım'da Türkiye'de olacak. Ailesi daha sonra gelecek

- Bornova maçını tribünden izleyecek, F.Bahçe Ülker maçıyla ilk kez formasına kavuşacak.

- Sponsorluk anlaşmalarında daha büyük rakamlara anlaşmalar yapabileceğiz.

- Iverson transferinden sonra takımda bazı değişiklikler olabilir, formanın hakkını verecek oyuncularla yola devam edeceğiz.

Hepsi iyi hoş da, şu son madde ne garip değil mi? Ne yani şimdiki kadroda formasının hakkını veremeyecek adamlar mı var? E bunları siz transfer etmediniz mi? Belki Iverson transferiyle birlikte takımı daha da güçlendirmek için bazı pozisyonlarda değişikliklere gidebiliriz demeye çalıştı Şeref Bey, bilemiyorum. Diyelim ki öyle, peki bu böyle mi anlatılır?

Salsa Basket

Fener zenci sever.

Üst Alt