Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper

Cevap: Alman Liginden müthiş Brezilyalı stoper

Arif Kızılyalın şu an Florya' daki GSTV stüdyosunda. Transferler konusunda konuşurken dedi ki çok önemli Alman Liginden bir Brezilyalı ile görüşüldüğünü burada öğrendim dedi.

Naldo, Naldo, Naldo, Naldo.

Hadi Haldun Abi, yap bir güzellik daha. :)

Yani haber bizzat Florya kaynaklı haber. Kendisinin duyumu değil. Bizzat Florya' nın içinden öğrenmiş haberi.

Savunma transferi ne kadar cabuk biterse o kadar iyi

En iyi hücüm defanstir ...

ben artık heyecanlanmıyorum zaten. sabredip beklemek lazım. eminim ki galatasaray'a yakışır, kaliteli isimler alınacaktır. bu isimlerinde hiçbirinin medyada çıkan bir oyuncu olacağını sanmıyorum. o yüzden her çıkan isme bu kadar heyecanlanmayalım. biraz daha sabredelim.

Arkadaşlar internetten izliyorum şu an kanalı halen. İsteyene link vereyim ya da buraya yazayım yasak değilse.

Naldo'dan başka isim gelmiyor ki akla.:)

Bana kalırsa yönetim geçen seneki stoper sorununu gözünde en büyük sorun haline getirmiş.Gökhan transferiyle yetinmeyip birini de alınacağını tahmin ediyorum,ediyordum zaten.Servet de gitmez bence bu saatten sonra.Emre Aşık'tan da çok fayda alamayız bana kalırsa,anca yine abuk subuk sakatlıklar olursa - aman Allah korusun diyorum - 1-2 maç oynayabilir düzenli olarak.Yani Emre G.-Servet-Gökhan-yeni transfer olur stoper hattı,ki mantıklı bana göre.

Gökhan'a güvendik diyelim,Servet-Gökhan gibi bir stoper hattı düşünemiyorum bile.:eek:

Gorusme floryada mi yapiliyormus? Buyuk ihtimal menajeriyledir, eger dogruysa baya bir yol alinmis demektir.

Üst Alt