Almanca Kitap Özetim Almanca bilenler yardım - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanca Kitap Özetim Almanca bilenler yardım

Cevap: Almanca Kitap Özetim Almanca bilenler yardım

Mange mennesker keder tysk så jeg kan ikke skrive dårlige sætninger om Hayri F. Cund op tysk så jeg vil skrive dårlige sætninger på dansk

bunlara hic bakmam.ama uzaktan bir akrabamiz vardi.kendisi güzel bir bayan.benden kucuk tabiki.aramizda iyiydi,surekli konusurduk.dedim;kudurdunmu bunlari izliyon dedim.tabi kizdi bana daha da konusmadi.birazda peynir gibiydi.yaklasik 1-2 ay sora haberini aldim.erkeklerle icerken,bunu tuzaga dusurmusler.hamile kalmis

Bir Alex değil o doğan çocuk.

Seksi kızlar videolar.

edit:gogıl yerine buraya yazmışım çok pardon arkadaşlar.

Bahar gelsin agaclar cicek acsin gunes yuzunu gøstersin hayat bayram olsun.

Sagol renkdas. Senin gibi yardimsever renkdaslari gormek sevindirici.

Seihnn aşırı derecede sevimli bir şeysin, yani öyle tarif edilecek gibi değil.. ve benim prenses Süreyya’m.

Dünya güzeli, dünya güzeli.. ben öyle herkes göremiyor tabii.. ben görüyorum, müthiş güzel, çok güzel zeytin yeşili gözleri. Böyle acayip güzel. Huyu da güzel kendi de güzel. Muunis, tatlı.. beni de çok seviyooh. doru mu.? (tersini söylersen .. bakışları)

Doğru inşallah.

Behil de beni çok çok sever, doğru mu.?

Evet inşallah..

ahhş severim ben senin o güzel canını..

Kedi canını senin.

Aranızda Rusça bilen varmı Almancılar. Acil. 111bir!!

Seihnn aşırı derecede sevimli bir şeysin, yani öyle tarif edilecek gibi değil.. ve benim prenses Süreyya’m.

Dünya güzeli, dünya güzeli.. ben öyle herkes göremiyor tabii.. ben görüyorum, müthiş güzel, çok güzel zeytin yeşili gözleri. Böyle acayip güzel. Huyu da güzel kendi de güzel. Muunis, tatlı.. beni de çok seviyooh. doru mu.? (tersini söylersen .. bakışları)

Doğru inşallah.

Behil de beni çok çok sever, doğru mu.?

Evet inşallah..

ahhş severim ben senin o güzel canını..

Kedi canını senin.

Aranızda Rusça bilen varmı Almancılar. Acil. 111bir!!

:D :D

ve gol

Üst Alt