Almanlar Duyurdu: Ribery Galatasaray Yolunda! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanlar Duyurdu: Ribery Galatasaray Yolunda!

Adam satacaz da 6-8 ve forvet bölgeleri için ayırırız gibi.Kiralama konusunda bize pişmiş futbolcular gerek.Onyekuru-Bruma gibi oyuncuları da kiralamak zor.Hem teknik ekip hem de taraftarlar Avrupa maçlarında başarı bekliyo.Bu sene Onyekuru gibi birini kiralarsak Avrupa maçlarında sıkıntı yaşarız..

Asil Ribery ile sikinti yasariz. Avrupa'da fizik olarak zaten rezil ediliyoruz daha da rezil oluruz.

Hainligine girmiyorum bile.

Asil Ribery ile sikinti yasariz. Avrupa'da fizik olarak zaten rezil ediliyoruz daha da rezil oluruz.

Hainligine girmiyorum bile.
Bu sene sakatlığından dolayı 5-6 maç kaçırmış.Sıkıntı yaşarız ama yedekler o 5-6 maçı kapatır diye düşünüyorum.Hainliği her parlamak isteyen oyuncu yapar.22-24 yaşlarında gelişimi açık bi oyuncuya parasını vermezsen kaçar.Sneijder gibi 30 yaşında ve kariyerini yapmış olsaydı beklerdi..

Galatasaray'dan ayrılışı ve Bayern'de zaman zaman gösterdiği çirkeflikler bir yana adam kaç yaşına geldi hala kalitesi ile iş yapıyor

Fatih Hoca'nın istemesi bana göre düşük bir ihtimal, tabii adamın uçuk maaşını söylemeye gerek yok ama geçen Rize maçını izleyince aklıma direkt bu başlık geldi. Her maç kabus görmekten yıldım. Dedim şöyle bir adamın olacak takımda, böyle sıradan maçlarda tokatlayıp geçeceksin rakibi. Sadece isim, marka değil olay. Ribery, Robben gibi adamlar şu yaşında hala o kadar üst düzey ki, Avrupa'da olmasa bile ligde oynayacakları hiçbir maçı düşünmezsin. O tip adamlar bir şekilde alır o maçı ve maliyetini illa ki çıkarır. Verecekleri keyif, haz zaten başka bir seviye. Drogba'dan, Sneijder'dan biliyoruz.

Üst Alt