Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | Maç Sonucu - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | Maç Sonucu

Cevap: Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | Maç Sonucu | TRT 1

Hucüm hatları iyi ama savunma konusunda sıkıntıları olabilceğini düşünüyorum. Sağlam bir takımla oynadığında ne kadar iyiler görecez. Ama ilk maçtan Avustralyaya 4 tane atmak iyi moral olmuştur. Mesut sahanın en iyisiydi. Lahm çok iyi oynadı. Podolskiyide beğendim.

brezilyanın orta sahası zayıf..fazla ileri gidemez brezilya turnuvada.

hele bu almanya parçalar brezilya'yı.

Bir de, İtalya'yı kimse sallamıyor ama İtalya'da en kötü çeyrek final görebilecek tecrübeye sahip.

Bence İtalya'nın işi çok zor çeyrek finali görebilmesi için karşısına kolay rakipler gelmesi lazım bence.Eğer dişli rakipler çıkar şansı yok diyorum ben çünkü takım çok yaşlı tempoya dayanamaz diye düşünüyorum.

Cevap: Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | Maç Sonucu

Almanlar az bucuk disli rakibe karsi patlarlar.

Bakmayin siz Avustralyayi ezdigine.

Almanya,Brezilya,Ispanya,Hollanda gibi takimlara karsi kafa tutamaz.Hatta Fildisine karsi bile zorlanir.

Almanlar yerden oynayan,bire birde etkili,teknik topculara karsi zorlanir.Orta Saha ve Forvet hatti Avustralyaya fark atmis olabilir,ama asla bir Xavi,Iniesta,Torres,Villa,Robben,Ronaldo,Drogba,Kalou,Toure,Robinho,Kaka,Lampard,Gerrard,Messi, gibi topculari yok.

Cevap: Almanya 4-0 Avustralya | 13 Haziran | Maç Sonucu

Almanlar az bucuk disli rakibe karsi patlarlar.

Bakmayin siz Avustralyayi ezdigine.

Almanya,Brezilya,Ispanya,Hollanda gibi takimlara karsi kafa tutamaz.Hatta Fildisine karsi bile zorlanir.

Almanlar yerden oynayan,bire birde etkili,teknik topculara karsi zorlanir.Orta Saha ve Forvet hatti Avustralyaya fark atmis olabilir,ama asla bir Xavi,Iniesta,Torres,Villa,Robben,Ronaldo,Drogba,Kalou,Toure,Robinho,Kaka,Lampard,Gerrard,Messi, gibi topculari yok.

Sirbistana bile patladilar.

Simdi anlamissinizdir insallah!

Almanlar 2002de Finale kadar kime karsi oynadilar?Iyi bakin? Güney Koreye karsi kötü oynayarak tur atladilar.Abd yüzde yüzlük sanslari kullanamamisti.Gecen baktim daha tekrarlarina.Brezilya ilk disli rakibiydi onada finalde yenildi.

2006da-Arjantin ilk disli rakip oldu.Ordada cok kötü oynadi Arjantin dandik bir gol yedi 1-1de penaltilara gitti.Ordada kendi taraftarin gaziylan aldilar.Sonrada Italya bunlarin gazini aldi.

2008 Avrupa Sampiyonasi-Ilk disli rakibi kimdi?Bizi disli sayakmi?Saymasak bile ,yarim kadromuz olmadigi halde,almanyayi sahadan süpüren bizdik,ama malesef yine sansli olan almanlardi.Finalde ilk büyük rakiplen karsilastilar.Noldu? 2-0 yenildiler.Hatirlatayim->Grupta Hirvatlar en disli rakipleriydi ve 2-1 maglup oldular.

Yane anlayacaginiz->Almanlar son 10 senede ya sansli kuradan tur atliyo,veya asiri kötü oynayip Türkiye,Güney Kore,Abd gibi takimin kale önünde becerisizliklerinden yararlaniyo.

Sirbistana karsida az kalsin öyle oluyordu.Sirblar ikinci golü bir türlü atamadi,beceriksizler direge nisanldi hep,benim icimden almanya sansina gine alir diye gecmisti.Sayet Vidicin aptalligi o sansida kapisina getirdi,ama bu sefer sansli degillerdi!

Üst Alt