Almanya, Ozan Kabak'ı Konuşuyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
germany recently

5k6K.gif

Bazı çok akıllı gsc üyeleri de sapık bir vaziyette Ozan beter olsun gibi dualar içinde . Ulan 18 yaşında bir çocuğun kariyerini Bundesliga'da sürdürmek istemesi kadar doğal bir şey var mı ? Onu geçtim çocuğun ne pisliğini ne kötülüğünü gördünüz de bu denli kötü dilekler üretebilecek kalbe sahipsiniz . Hayır bu adam Fenerbahçe'den yetişmiş olsa bile insan kariyeri bitsin batsın beter olsun demez ya . Volkan / Emre B. / Arda Turan / Caner gibi adamlardan nefret edersiniz kötü dilekleriniz olur ve bunun altında mantıklı sebepler yatar . Fakat 18 yaşında karakter olarak kötü bir şeyini görmediğimiz tuttuğunuz klübe ciddi para kazandırarak transfer olmuş oynarken de gayet iyi performans göstermiş bir çocuğun kötü olmasını bir insan neden ister anlamak güç . Aslında güç de değil sapıksınız ruh hastasısınız ondan oluyor bunlar .

Bazı çok akıllı gsc üyeleri de sapık bir vaziyette Ozan beter olsun gibi dualar içinde . Ulan 18 yaşında bir çocuğun kariyerini Bundesliga'da sürdürmek istemesi kadar doğal bir şey var mı ? Onu geçtim çocuğun ne pisliğini ne kötülüğünü gördünüz de bu denli kötü dilekler üretebilecek kalbe sahipsiniz . Hayır bu adam Fenerbahçe'den yetişmiş olsa bile insan kariyeri bitsin batsın beter olsun demez ya . Volkan / Emre B. / Arda Turan / Caner gibi adamlardan nefret edersiniz kötü dilekleriniz olur ve bunun altında mantıklı sebepler yatar . Fakat 18 yaşında karakter olarak kötü bir şeyini görmediğimiz tuttuğunuz klübe ciddi para kazandırarak transfer olmuş oynarken de gayet iyi performans göstermiş bir çocuğun kötü olmasını bir insan neden ister anlamak güç . Aslında güç de değil sapıksınız ruh hastasısınız ondan oluyor bunlar .
Kim istemiş ki bunu?
Ben öyle art niyetli bir postu göremedim.
Ozan 18 yaşında düşme potasında olan bir takıma gitmesi hata diyenler çok.
İnsanı yıpratır böyle olaylar.

EML-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kim istemiş ki bunu?
Ben öyle art niyetli bir postu göremedim.
Ozan 18 yaşında düşme potasında olan bir takıma gitmesi hata diyenler çok.
İnsanı yıpratır böyle olaylar.

Bu konu altında yoktur zira Ozan için iyi bir haber var , tersi olsun isteyenler bu tarz konularda yazmaz. Daha ziyade Ozan silindi mahvoldu gözden düştü kadroya giremiyor gibi konular olsa yazarlar . Transfer nöbeti zamanı onlarca post vardı malesef .

Stuttgart okadar kötü bir tercih değil bence ozan gibi genç birisi için.

Almanya'da en iyi alt yapı eğitimine sahip kulüplerin başında geliyorlar.

A takımdan oynasa bile eğitim hocaları bu tür gençlere özel ilgili ve programı uyguluyor.

Stuttgart okadar kötü bir tercih değil bence ozan gibi genç birisi için.

Almanya'da en iyi alt yapı eğitimine sahip kulüplerin başında geliyorlar.

A takımdan oynasa bile eğitim hocaları bu tür gençlere özel ilgili ve programı uyguluyor.
Genel anlamda öyle.
Ama düşme savaşı insanı mental olarak yorar ve gelişimini olumsuz etkiler.
Takım savunması da çok kırılgan.
Almanya doğru seçim ama Frankfurt gibi diri bir takım olsa daha çok ön plana çıkardı.

Genel anlamda öyle.
Almanya doğru seçim ama Frankfurt gibi diri bir takım olsa daha çok ön plana çıkardı.

Bu tür tercübe kazanması kötü bulmuyorum açıkçası. Ha devamlı kümede kalma savaşı veren bir ekipte olmamalı orta ve uzun vadede kesinlikle.

Genel anlamda öyle.

Bence de kazanan takimdan kaybeden takima gitmek genc sporcu icin sorun yaratabilir. Gereksiz is yapti.

SM-G965U cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu sene düsmemelerinde katkisi olursa, Ozan mental kapasitesini yükseltebilir. Dünyada cok fazla 18/19 yasinda yeni ülkeye gidip, hemen takimina katki salayabilen oyuncu yokdur sanirim.

Bu sezon ligde kalmalari önemli. Yazin zaten Pavardan 35 milyon gelecek ve 3-4 akilli transfer yaparlarsa, geri ligin 9-13. arasi icin oynarlar.

Stuttgart onun için çok yanlıs bir tercih oldu malesef. Yıllardır Kaos ile yonetilen bir Kulüb ve su an dusecek bir takım. Bremen filan daha dogru olur du onun için, ama onlar a da para yok.

Üst Alt