Almanya'da Turu Geçeriz | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almanya'da Turu Geçeriz

Yaratılan inanılmaz kamuoyu baskısı ve Schalke hakkından çıkan olumsuz haberlerden sonra kaybedilebilecek maçlar arasında düşündüğüm ancak mücadele gücümüzü dikkate aldığımızda en azından kaybetmeyiz diye tahmin ettiğim zorlu Schalke maçı sona erdi.

Turu geçen takım artık Almanya'da belli olacak. Çeyrek finale çıkmak için en az 1 gol mutlaka atmalıyız. Gol atamazsak eleniriz.

Schalke grup maçlarında deplasmanda Olympiakos'u 2-1, Arsenal'i 2-0 mağlup edip Montpellier ile 1-1 berabere kaldı. Yani deplasmanda çok başarılılar. Kendi evlerinde ise Arsenal ve Montpellier ile 2-2 berabere kalıp Olympiakos'u 1-0 yenmişler. İçerde dışarıya göre gözle görülür oranda zorlanıyorlar.

Biz ise bu yıl içerde zorlandık. Braga'ya 2-0 kaybedip Cluj ile 1-1 berabere kaldık, tek galibiyetimizi M.United'e karşısında aldık.

Aynı şekilde bizde Schalke gibi deplasmada daha başarılıyız. İçerde 2 gol atıp 4 puan alırken dışarda 5 gol atıp 6 puan aldık.

Ve bir ilginç not daha; UEFA kupasına giden yolda iki Alman ekibiyle karşılaşmıştık. H.Berlin ile içerde 2-2 berabere kalırken Dortmund maçı 0-0 bitmişti. Almanya'da ise H. Berlin'i 4-1, Dortmund'u ise 2-0 yenmiştik.

Veriler Galatasaray diyor ne dersiniz neden olmasın..

GSC Portal

Cevap: Almanya'da Turu Geçeriz

Bende vallahi arkadaşlara diyordum bu maç 1.1 biter diye bende aynı şekilde düşünüyorum ama oyuncuları yerlerinde oynatarak bunu yapabiliriz.

Bizim için kilit nokta Almanya'da mutlaka gol atmak, eğer 1 gol bulursak Schalke 2 gol atsa dahi tur şansımız son dakikaya kadar devam edecek.

Deplasman maçlarındaki oyunumuza daha çok güveniyorum ben de.

Kendi evimizde ne yazık ki çok başarılı olan ve cehennem yaşatan bir takım değiliz son zamanlarda.

Tur şansımızı eşit görüyorum. Rövanş da en azından maçı uzatmaya götürebiliriz diye umuyorum.

Ben şansımızın çok yüksek olduğunu düşünüyorum... Ama şu takım formasyonu biraz oturmalı. Yıldız oyuncularımızda koşmuyorlarsa bile en azından alan savunması yapabilmeli...

ilk golü atan biz olursak tur atlarız büyük ihtimal ama ilk golü biz yersek biter bu iş.

Yaratılan inanılmaz kamuoyu baskısı ve Schalke hakkından çıkan olumsuz haberlerden sonra kaybedilebilecek maçlar arasında düşündüğüm ancak mücadele gücümüzü dikkate aldığımızda en azından kaybetmeyiz diye tahmin ettiğim zorlu Schalke maçı sona erdi.

Turu geçen takım artık Almanya'da belli olacak. Çeyrek finale çıkmak için en az 1 gol mutlaka atmalıyız. Gol atamazsak eleniriz.

Schalke grup maçlarında deplasmanda Olympiakos'u 2-1, Arsenal'i 2-0 mağlup edip Montpellier ile 1-1 berabere kaldı. Yani deplasmanda çok başarılılar. Kendi evlerinde ise Arsenal ve Montpellier ile 2-2 berabere kalıp Olympiakos'u 1-0 yenmişler. İçerde dışarıya göre gözle görülür oranda zorlanıyorlar.

Biz ise bu yıl içerde zorlandık. Braga'ya 2-0 kaybedip Cluj ile 1-1 berabere kaldık, tek galibiyetimizi M.United'e karşısında aldık.

Aynı şekilde bizde Schalke gibi deplasmada daha başarılıyız. İçerde 2 gol atıp 4 puan alırken dışarda 5 gol atıp 6 puan aldık.

Ve bir ilginç not daha; UEFA kupasına giden yolda iki Alman ekibiyle karşılaşmıştık. H.Berlin ile içerde 2-2 berabere kalırken Dortmund maçı 0-0 bitmişti. Almanya'da ise H. Berlin'i 4-1, Dortmund'u ise 2-0 yenmiştik.

Veriler Galatasaray diyor ne dersiniz neden olmasın..

Veriler nasıl Gs diyor ne verisi

fatih hoca maceralara gitmese mesela sneijder gibi adami solda oynatma gibi ozaman olabilir.

bide bi zahmet hamit yedek kalsin artik !

Forumda hocayı hainlikle bile suçlayan futbol profesörleri var. Bir oylama yapıp seçelim 3-5 tanesini, takımı onlar hazırlasın. Bir fırsat verilse neler yapacaklar aslında. Ben de destek veririm. Üç beş sene önce FM oynardım. Unuttum sayılır şimdi ama baya iyiydim zamanında. Maça kadar antreman yapıp geliştirebilirim kendimi. Hoca anlamıyor bu işten.

Biz önce iyi alan savunması yapmayı öğrenelim rakip elini kolunu sallayarak bizim sahaya geçiyor biz onlar takım savunmasını çok iyi yaptığı için savunmada topu dönüp dolaştırıyoruz. Daha çabuk oynamamız lazım, sahaya daha iyi yayılmamız lazım. Bizde sanki herkes topla buluşan oyuncunun ayağına bakıyor yardımlaşma neredeyse yok. Taç atılıyor maçın sonlarına doğru, sanki herkes toptan kaçıyor, sorumluluk almaktan korkuyor. Herşey öylesine pres yapmakla olmuyor. Takım halinde bloklar arasında ki mesafeyi kısa tutacaksın.

Schalke takımı ne güzel üçgenler yapıyor yeri geldiğinde tek pas yapıyor ve oyunu kanatlara yayıyor.

Forumda hocayı hainlikle bile suçlayan futbol profesörleri var. Bir oylama yapıp seçelim 3-5 tanesini, takımı onlar hazırlasın. Bir fırsat verilse neler yapacaklar aslında. Ben de destek veririm. Üç beş sene önce FM oynardım. Unuttum sayılır şimdi ama baya iyiydim zamanında. Maça kadar antreman yapıp geliştirebilirim kendimi. Hoca anlamıyor bu işten.

Anlamıyor

Üst Alt