Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"


news_manset_resim_yn_messi.jpgBeşiktaş'ın Portekizli futbolcusu Hugo Almeida, İspanyol Marca gazetesinde yeralan demecinde, Beşiktaş olarak ligde çok iyi durumda olmadıklarını söyledi.Almeida, ''Çok iyi gitmiyoruz, beşinciyiz, ama ligin kalan maçlarında iyileşmeyi umuyoruz'' dedi. ''Real Madrid'de oynamak dünyadaki her futbolcunun hoşuna gider. Kimbilir belki de gelecekte bunu gerçeğe dönüştürebilirim'' diye konuşan 26 yaşındaki Almeida, ''bu hedefini gerçekleştirmek için yorulmadan çalışmaya devam edeceğini'' vurguladı.Türkiye'de İspanyol ligini ve Cristiano Ronaldo-Lionel Messi rekabetini televizyondan izlediğini anlatan Portekizli futbolcu, ''Hiç şüphe yok ki Cristiano, Messi'den daha iyi. Her ikisi de büyük futbolcular, ama Cristiano daha iyi. Çünkü takımı için kader anlarında sonucu çok daha fazla belirliyor. Ayrıca Cristiano, Messi gibi yanında çok büyük bir takıma sahip değil. Arjantinli futbolcu, İspanya'yı dünya şampiyonu yapan bir Barcelona orta sahasına sahip. Bu ona yardımcı oluyor. Cristiano, Madrid'de tüm golleri atıyor, ama eğer Barcelona'da oynasaydı Madrid'dekinden daha fazla gol atardı'' ifadelerini kullandı.Ligtv.com.tr - Haber - "Ronaldo Barca'da olsa..."
 
Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"Bence de. Cristiano Ronaldo Messi'den daha iyi ama Barca da Real Madrid'den iyi. :)
 
Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"Messiciler nasılda kıskanmış ama hemen atlamışlar konuya :asd: Ronaldo'nun yanında 2 tane adam gibi adam olsa rekorları alt üst eder merak etmeyin ;) tek başına bu kadar oluyor...
 
Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"Messi dünyanın en iyi milli takımı ispanyanın orta sahasına sahip ronaldo öyle değil
 
Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"messi sistemli takımda cok iyi oynuyo. ronaldo mencester unitedde 1 yılda 40 gol atmıs adamdan bahsediyoruz. ama ben yinede kıyaslamaları sevmiyorum. messi daha cok gözümü okşuyo o baska..
 
Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"Messi tam sokak futbolcusu.İzlerken ayrı bir keyif veriyor.Ronaldo özel yapım pc proğramını andırıyor .
 
Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"Ronaldo daha iyi .. dün aksam son dakikada penaltıyla gol atmasa herkes xavi ınıesta'sız messi böyle oynuyor derdi.
 
Cevap: Almeida: "Cristiano, Messi'den daha iyi"Boş muhabbetler bunlar, sahada konuşuyor ikisi de yeterince.

Sen kendi derdine yan Guiza oldun dün akşam Almeida.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt