Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi"

Cevap: Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi"

Yapmayın bunu çoçuklaşmayın harbi ya :s

Şimdi sen bu resimi koyunca sana ödül felan mı vermelerini bekliyorsun . Tabii adamın yazdıklarına cevap verecek kültürün yok gelmiş burada 8-0 resimini koyuyorsun yapmayın etmeyin .

Çoluk çocuk işler ile uğraşıpta kendinizi ufaltmayın . Oradaki bir Türk takımı olduğunu ve bu utancı biz "Türkler" yaşadığımızı unutmayalım tabii kendinizi Türkten sayıyor ve hissediyorsanız.

Okumadım bile ne cevabı ?

Yapmayın bunu çoçuklaşmayın harbi ya :s

Şimdi sen bu resimi koyunca sana ödül felan mı vermelerini bekliyorsun . Tabii adamın yazdıklarına cevap verecek kültürün yok gelmiş burada 8-0 resimini koyuyorsun yapmayın etmeyin .

Çoluk çocuk işler ile uğraşıpta kendinizi ufaltmayın . Oradaki bir Türk takımı olduğunu ve bu utancı biz "Türkler" yaşadığımızı unutmayalım tabii kendinizi Türkten sayıyor ve hissediyorsanız.

Öldürmüşsün be olm :D

Kızımızı ne doktorlar, ne mühendisler istedi de vermedik :lol:

Tüpçüye sakladık biz onu :lol:

Almeida bize gelseydi bence fikirler değişik olurdu.Güzel transfer en azından bi Baros'u aratmaz gibi düşünüyorum BJK acısından.Her futbolcu ıcın gelişi hayırlı olsun ki bizde futbol izliyelim.

beni de zamanında ne barçalar ne realler istedi de son anda gerçekleşmedi işte

Üst Alt