Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi"

Almeida: En iyisi Beşiktaş!

Hugo Almeida, Almanya'nın yüksek tirajlı gazetelerinden Bild'e konuştu.

“Uzun süre düşündüm ve Beşiktaş’ın en iyi seçim olduğuna karar verdim. İyi bir teknik direktörü olan büyük bir kulüp, her şey çok iyi organize edilmiş” diyen Almeida, “Şampiyonlar Ligi’ne katılabiliriz. Bunu başarmak istiyoruz. Avrupa Ligi’nde de gideceğimiz yere kadar gitmek istiyoruz.

Bunun yanı sıra Türkiye Kupası’nı kazanabiliriz. Beşiktaş’ta şampiyonluklar yaşamak istiyorum” ifadesini kullandı. Real Madrid’e transferinin son anda gerçekleşmediğini belirten Almeida, “Bir kez daha Jose Mourinho ile birlikte çalışmak isterim. Ancak Real Madrid’e gitmek hiç de kolay değil” diye konuştu.

Kaynak: Fanatik

Cevap: Almeida: "Real Madrid'e transferim son anda gerçekleşmedi"

Sen kimsin realde oynayacaksın avel.Çapsıza bak ya.Sanki çok iyi biriymiş gibi

mustafa sarpı da real madrid istemiş sene başında ama ben Galatasaray'da kalıcam şampiyonluklar yaşamak istiyorum demiş :D

Mourinho istiyordu ama adamın adını unuttum real madridin transfere ihtiyacı yok dedi benzema higuain yeter çok yetenekli gençlerimizde var dedi benzemanın performansı artınca mourinhoda ikna oldu

Mourinho istiyordu ama adamın adını unuttum real madridin transfere ihtiyacı yok dedi benzema higuain yeter çok yetenekli gençlerimizde var dedi benzemanın performansı artınca mourinhoda ikna oldu

Higuain uzun bir süre sakat.Santrafor transferi istiyor Mourinho.

-mış, -muş falanda değil hacı.mou istedi, yönetim higu yeter dedi. mou beni ara, mr. aktaş napıcaz biz bu yönetimle dedi. bende al dedim, git dedim,benim çekicek halim yok dedim.sonra almeidayı aradım. teklifimi sundum, sonuçta geldi yani...

Tupspor daha havali takim,ondan Almeida T U P U secti :D:D:D:D:D

Benzemayla Almeidayı kıyaslamasak iyi olur bence.

Nobrenin bi üst modeli çok saçma bi haber olmuş

Real gider lukakuyu alır en az 30 una kadar oynatır seni mi alacak zangoç

Ben rooneyi madridde görmek istiyorum ronaldo-rooney ikilisini tekrar izlemek isterim :)

Üst Alt