Alnındaki Kan Alnımızın Akıdır | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alnındaki Kan Alnımızın Akıdır

" Alnındaki Kan Alnımızın Akıdır " bu söz size bir şeyler hatırlatıyor değil mi?

Tudor ile olmayacağı sezon içerisinde belliydi. JOR'da yapılan hata Tudor'da da yapıldı. Kimse Galatasaray teknik direktörü hakkında böyle konuşmasın falan demesin. Bu adam Galatasaray teknik direktörü olacak kapasitede değil. Bırakın teknik direktörlüğü bu adamı yardımcı bile yapmam. Bir şey bildiği yok. Yok öyle oynayacağız yok böyle oynayacağız. Taktik bilgisi sıfır. Fizik ile maç kazanılacağını sanıyorsa kendisinin Amerikan futboluna yönelmesi lazım.

Juventus'ta forma giymesinin ekmeğini yiyor. Adam ekstra hiçbir şey yok. JOR'u bu adam için göndermek hataydı. JOR iyiydi demiyorum fakat bu adamdan daha kötü olamazdı ki gösterdi bize. Egolu adamlar başarılı olamaz. Bu adamın her yerinden ego akıyor. Önce Bruma ardından Sneijder'e kafayı taktı. Ortada sebep bile yok. Sistemimi bozuyor dese neden Belhanda var diye sorarlar adama. Dün yaptığı açıklamalar rezil rüsva. Kendisi Galatasaray'ın teknik direktörü olduğunu unutuyor sanırım. Belhanda ile düzeleceğini düşünüyorsa kendisinden kat kat yetenekli Sneijder var. Neden kullanmıyor? Adamın derdi sistem değil. Kendi isminin önüne geçecek kişileri kullanmayı istemiyor çok net belli.

Bu adam tez zamanda gönderilmeli. Yerine Fatih Terim gelsin diyenler olacaktır. Biz en azından ben yaptıklarını unutmadım. Galatasaray'a yaşatacağı 10 şampiyonluk yerine gelmemesini tercih ederim. Galatasaray ile prim yapıp kendisini dev aynasında görenleri yerisi değil bu camia. Mevcut yönetime bir sene daha mecburen katlanacağız. Bunlardan Lucescu'yu getirmelerini beklemek hayal. Kaldı ki Lucescu'da böyle bir ortama gelmez. Bizim için en iyi tercih Eric Gerets olacaktır.

Ligi tanıması avantaj. Taraftarın kendisini sevmesi avantaj. En önemlisi hücum futbolunu benimseyen birisi. Savunma hatalarının olduğu bir noktada yediğinden fazlasını atmalısın. Şunu hiçbir hoca göremedi. Aysal-Terim dönemini hatırlayın. Savunmamız yine öyle mükemmel değildi ama yediğimizden fazlasını atıyorduk. Benim gözümde korkak bir Galatasaray yok. Tarihimizin hiçbir maçında böyle bir durum yok. Hatırlıyor musunuz Galatasaray beraberliği kaparak turu geçti, şampiyon oldu gibi söylemleri? Hücum futbolu bizim felsefemiz.

Acilen Gerets getirilerek mevcut kadroya bir iki takviye ile lige girilmeli. Kendisi Belhanda'yı da iyi tanıyor. Belhanda'nın Fas milli takımını seçme sebebidir. Sneijder ile de rahatlıkla anlaşabilecek bir hoca. Eline kalburüstü bir kadro ver ligi duman eder. Taraftarında hayır diyeceğini düşünmüyorum. Yeri ayrı olan hocalardan birisi.

Yabancı getireceksek bu sezonluk Gerets dışındaki isimleri düşünmemeliyiz. Ligi tanıması, oyuncuları tanıması, taraftarla bağ kurması falan derken yine sezonu çöpe atarız. Zararın neresinden dönersen dön kardır. Getirebileceğimiz yerli hoca da olmadığı için en mantıklı isim Gerets'tir.

Sağlık sorunları varmış. Ne düzeyde bilmiyorum ama tekrar dönemeyecek gibi ise kendisi gibi hücum futbolunu seven bir hocaya ihtiyacımız var.

Son düzenleme:
İyi hoşta Tudor gelirken de forumun %90'ı memnundu benim hatırladığım. Şimdi aynı %90 gitsin istiyor.

Mesele hoca değil yönetim şunu kafanıza sokun artık.

İyi hoşta Tudor gelirken de forumun %90'ı memnundu benim hatırladığım. Şimdi aynı %90 gitsin istiyor.

Mesele hoca değil yönetim şunu kafanıza sokun artık.

Yönetim ayrı mesele dostum. Fakat saha içerisine yönetim müdahale etmiyor. Dursun mu kamp yaptırdı bu adamlara? Geçen sezondan ne farkı var şu takımın? Bırak farkı tam tersi geriye gitmiş. Pozisyon bulamıyor takım. Tudor'u başımıza getirende sosyal medya taraftarı. Sırf adamın karizması var diye başarılı olacak sandılar. Yüz kere yazdık bu adamın taktik bilgisi yok diye.

Yönetim ayrı mesele dostum. Fakat saha içerisine yönetim müdahale etmiyor. Dursun mu kamp yaptırdı bu adamlara? Geçen sezondan ne farkı var şu takımın? Bırak farkı tam tersi geriye gitmiş. Pozisyon bulamıyor takım. Tudor'u başımıza getirende sosyal medya taraftarı. Sırf adamın karizması var diye başarılı olacak sandılar. Yüz kere yazdık bu adamın taktik bilgisi yok diye.

Tudor'u getiren de yönetim, böylesine deneyimsiz bir adam için milyonlarca euro harcanıp risk alınır mı? Yıllarca yaptıkları da ortada yönetimin.

Geçen sezon takım şuankinden daha iyiydi. Gol atıyorduk en azından orayı da bozdular.

gerets veya hücum futbolu lazım bize
gherghehagi_arena_yumruk_B.jpg

Üst Alt