Alonso: "Ronaldo'ya özel önleme gerek yok" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alonso: "Ronaldo'ya özel önleme gerek yok"

Alonso: "Ronaldo'ya özel önleme gerek yok"

Fransa maçının kahramanı Xabi Alonso, Portekiz ile oynayacakları karşılaşmayı değerlendirdi.

193375hp2.jpg

İspanya Milli Takımı'nın başarılı orta saha oyuncusu Xabi Alonso, Portekiz ile oynayacakları yarı final öncesinde yaptığı açıklamalarda Cristiano Ronaldo'ya özel bir önlem almaya gerek olmadığını savundu.

Deneyimli futbolcu düzenlediği basın toplantısında, "Ronaldo için özel bir planımız yok. Biz her zaman aynı planla sahaya çıkıyoruz. Rakibin kim olduğunun bir önemi yok. Bir oyuncuyu durdurmanın en iyi yolu takım halinde iyi hareket etmekten geçer." ifadelerini kullandı.

Xabi Alonso, İspanya'nın oynadığı futbolun özellikle İtalyan medyası tarafından sıkıcı bulunduğu hatırlatılınca, "O onların görüşü. Her görüşe saygı duymak gerekir ama insanların söyledikleri doğrultusunda hareket edeceğimizi düşünmüyorum. Açıkçası futbolseverlerin bizim oyunumuzdan haz aldığını düşünüyorum." şeklinde konuştu.

İspanya ile Portekiz arasında oynanacak olan yarı final mücadelesi çarşamba günü TSI 21:45'de başlayacak.

Kaynak

Cevap: Alonso: "Ronaldo'ya özel önleme gerek yok"

özel önlemi nası alıcan bide o var iniestayı mı xaviyi mi xabi'yimi takıcan peşine..

portekize cok kilim ama su son macdan beri ispanyaya dahada kilim

Topu santrada alip mac sonunda verdiginiz icin bencede gerek yok.

Uyuz olmaya başladım İspanya'ya.Ronaldo özel önlemi göster şunlara.

italya almanyaya koy ronaldo sende ispanyollara italyada size koysun finalde bitsin bu işkence

bu açıklamayı iniesta xavi falan yapsa anlarım ama buna noluyor takım arkadaş sonuçta r.madridde

ronaldo sayesinde la ligada şampiyonluk gördü alonso

iyide adam gerek yok önemsiz ya falanda dememiş almıcaz demiş sadece başlık kışkırtıcı

Üst Alt