Alp Yalman Aday Olmayacak


a33455be.jpg
Saygı değer eski başkanımız Alp Yalman' ın medyada başkanlık seçimleri için adı geçmeye başladı.​
 
Cevap: #Alp YalmanAdnan Polat'ın kalmasını istiyordum ben,madem illaki bir başkan seçilecekse Alp Yalman olsun.
 
Cevap: # Alp YalmanFazla aday olması iyidir..Farklı projeler gelir..Başkan adayları güçlü yönetim listesi oluşturmaya çalışır..
 
Cevap: #Alp YalmanKöprünün altından çok sular aktı, devir değişti artık. Camia yeni yüzler görmeli bence. Tekrar geri dönenden bir hayır görmedik ki bundan görelim.Değişik bir bakış açısı.Olabilir,eski başkanlığı iyi diye şimdide iyi olacak diye bir kural yok tabi.Herşey değişti artık.

Neden derken meraktan sorduydum.
 
Cevap: # Alp Yalman[video=youtube;BvQD9Qr4_qQ]https://www.youtube.com/watch?v=BvQD9Qr4_qQ[/video]10:50'deki soruya dikkat! :asd:Kendisi ayrıca Efsane Manchester United maçının ardından,Manchester kulubü başkanına verdiği tokat gibi cevapla akıllara gelir. :)
 
Cevap: # Alp Yalmangalatasaray'ın kulübü borçsuz teslim eden son başkanıdır, arkasından gelenler borçla sportif başarıyı doğru orantılı arttırıp özkan başkanın elinde patlatmıştır. ama hepsi de, alp yalman, faruk süren, mehmet cansun, özhan canaydın gibi asaletin, saygınlığın, iş bilirliğin sembolü olmuş insanlardır. bir de bizim başımızdakine bakınca üzülüyorum hakkaten, adamın o gol sevinçlerini görünce ben utanıp sevincimi yarıda kesiyorum. (bkz: yıldırım demirören)

Ekşi:D
 
Üst Alt