Alp Yalman Aday Olmayacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alp Yalman Aday Olmayacak

a33455be.jpg

Saygı değer eski başkanımız Alp Yalman' ın medyada başkanlık seçimleri için adı geçmeye başladı.​

Cevap: #Alp Yalman

Adnan Polat'ın kalmasını istiyordum ben,madem illaki bir başkan seçilecekse Alp Yalman olsun.

Cevap: # Alp Yalman

Fazla aday olması iyidir..Farklı projeler gelir..Başkan adayları güçlü yönetim listesi oluşturmaya çalışır..

Cevap: #Alp Yalman

Köprünün altından çok sular aktı, devir değişti artık. Camia yeni yüzler görmeli bence. Tekrar geri dönenden bir hayır görmedik ki bundan görelim.

Değişik bir bakış açısı.Olabilir,eski başkanlığı iyi diye şimdide iyi olacak diye bir kural yok tabi.Herşey değişti artık.

Neden derken meraktan sorduydum.

[video=youtube;BvQD9Qr4_qQ]https://www.youtube.com/watch?v=BvQD9Qr4_qQ[/video]

10:50'deki soruya dikkat! :asd:

Kendisi ayrıca Efsane Manchester United maçının ardından,Manchester kulubü başkanına verdiği tokat gibi cevapla akıllara gelir. :)

galatasaray'ın kulübü borçsuz teslim eden son başkanıdır, arkasından gelenler borçla sportif başarıyı doğru orantılı arttırıp özkan başkanın elinde patlatmıştır. ama hepsi de, alp yalman, faruk süren, mehmet cansun, özhan canaydın gibi asaletin, saygınlığın, iş bilirliğin sembolü olmuş insanlardır. bir de bizim başımızdakine bakınca üzülüyorum hakkaten, adamın o gol sevinçlerini görünce ben utanıp sevincimi yarıda kesiyorum. (bkz: yıldırım demirören)

Ekşi

:D

Üst Alt