Alpaslan Dikmen Abimizi Ölüm Yıldönümü'nde Anma Organizasyonu! (26 Eylül 2010 Pazar) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alpaslan Dikmen Abimizi Ölüm Yıldönümü'nde Anma Organizasyonu! (26 Eylül 2010 Pazar)

Değerli arkadaşlar,

27 Eylül 2008 tarihinde, trajik bir şekilde aramızdan ayrılarak tüm sevenlerini yasa bürüyen sevgili Alpaslan Dikmen abimizi; ultrAslanlar olarak bu Pazar (26 Eylül 2010) günü Hasdal'daki kabri başında anacağız. Pazar günkü bu anlamlı organizasyona katılacakların saat 13:30'da Ali Sami Yen Stadyumu'nun önünde olması önemle rica olunur. Saat 14:00'de otobüslerle ve de özel araçlarlardan oluşan konvoyla hep beraber Hasdal mezarlığına doğru yol alacağız.

ultrAslan kurucularından ve de ilk genel koordinatörü olan bu güzel insanı, kabri başında, dualarla ve hatıralarla anıp; onun tüm Galatasaraylılar tarafından asla unutulmayacak bir değer olduğunu herkese göstereceğiz. Pazar günü kabristanda Galatasaray formalarımız üstümüzde olduğu halde, görüşmek temennisiyle kalın sağlıcakla...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Alpaslan Dikmen abimizi "ölüm yıldönümü"nde anma organizasyonu!.

(26 Eylül 2010)

Bir yıl daha geçti yine sensiz

Sevenlerin ağlıyor bak, sessiz sessiz

Bitmeyecek asla sana olan sevgimiz

Daima kalbimizdesin Alpaslan Dikmen'imiz

Son düzenleme:
Cevap: Alpaslan Dikmen abimizi ölüm yıldönümü'nde anma organizasyonu!. (26 Eylül 2010

Merhum Alpaslan Dikmen 'in Bursa yakınlarında gerçekleşen bir kazada hayata gözlerini yumduğunu biliyorum.

Tam yerini biliyorsanız, ben de olay yerine çiçek bırakmak isterim.

(26 Eylül 2010)

Merhum Alpaslan Dikmen 'in Bursa yakınlarında gerçekleşen bir kazada hayata gözlerini yumduğunu biliyorum.

Tam yerini biliyorsanız, ben de olay yerine çiçek bırakmak isterim.

Kardeşim sen bana facebook'tan özelden mesaj at, ben senin adına "üstünde ismin yazılı" bir çiçek bıraktırırım.

Son düzenleme:
Cevap: Alpaslan Dikmen abimizi ölüm yıldönümü'nde anma organizasyonu!. (26 Eylül 2010

Yıllar geçse de üstünden

Bu kalp seni unutur mu

Kader gibi istemeden

Bu kalp seni unutur mu

Bir hasretlik yüzün vardı

İçimde bir hüzün vardı.

Söyleyecek sözüm vardı.

Bu kalp seni unutur mu.

Allah rahmet eylesin.. kendisini ilk bbc'de bir belgeselde izlemistim, oldugunu duydugumda cok uzulmustum.. mekani cennet olsun.. Istanbul'da olsaydim mutlaka katilirdim..

(26 Eylül 2010)

Alpaslan abi iyi bir tribün adamı olmasının yanı sıra, mükemmel bir insandı. Kendisi milliyetçi bir kişiliğe sahip olmasına rağmen; toplumun herkesimi tarafından büyük sevgi ve saygı gören bir kişiydi. Bu söylediklerime rakip takım taraftarları ve liderleri de dahildir. O tüm ultrAslanlar için benzersiz bir dost, ağabey, kardeş ve arkadaştı. Onun milliyetçilik anlayışı asla etnik kökene dayanan ayrımcılık gözeten bir milliyetçilik anlayışı değildi. Sıkı bir Galatasaraylı olmasının yanında; milli-manevi değerlerine bağlı, kültürel anlamda bir milliyetçiydi. Her zaman için söylemlerinde bunu vurgulardı. Ne zaman PKK terör örgütü eylem yapsa; “Türk ve Kürt’ün kardeş olduğuna” vurgu yapar, toplumsal huzurumuz için de her ortamda mücadele ederdi. İşte ultrAslan bugün dünyanın sosyalitesi en yüksek taraftar oluşumlarından biriyse; bunda kesinlikle onun vizyonu ve çalışmalarının payı büyüktür.

Son düzenleme:

A'dan Z'ye her şeyiyle rahmetli Alpaslan Dikmen ağabeyimize layık bir organizasyon oldu. Dün kabristanda olan herkese ve bana bu anlamlı organizasyonda konuşma fırsatı veren değerli tribün büyüklerimize teşekkürlerimi sunarım..

Ağzına sağlık abi

Nur içinde yat Alpaslan abi.. :sad007:

Mekanın cennet olsun Alpaslan Dikmen..

Ağzına sağlık abi

Nur içinde yat Alpaslan abi.. :sad007:

Amin! Sağol kardeşim.. Bizler kendisini sadece senede bir gün değil, fırsat buldukça anıyoruz.. Dün düzenlenen organizasyon ise daha geniş bir katılım olması için düzenlenen klasikleşmiş bir ölüm yıldönümü etkinliğiydi sadece.

Son düzenleme:

(26 Eylül 2010)

13_No_lu_Entry_Resim_1.png

13_No_lu_Entry_Resim_2.png

13_No_lu_Entry_Resim_3.png

(26 Eylül 2010)

14_No_lu_Entry_Resim_1.jpg

14_No_lu_Entry_Resim_2.jpg

14_No_lu_Entry_Resim_3.jpg

(26 Eylül 2010)

Bu sene de anma konuşmasını yapmak bana nasip oldu...

15_No_lu_Entry_Tek_Resim.png

(26 Eylül 2010)

16_No_lu_Entry_Resim_1.jpg

16_No_lu_Entry_Resim_2.jpg

(26 Eylül 2010)

17_No_lu_Entry_Resim_1.jpg

17_No_lu_Entry_Resim_2.jpg

17_No_lu_Entry_Resim_3.jpg

(26 Eylül 2010)

19_No_lu_Entry_Tek_Resim.jpg

Üst Alt