# Alper Potuk [Eskişehirspor] | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk [Eskişehirspor]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Alper bir orta saha oyuncusudur. Futbol karakteri olarak yerinde durmayan, surekli rakibi bunaltan ve bitmek bilmeyen enerjisi ile genc yasına ragmen ozellikle buyuk maclarda takımının muthis direncinin en buyuk pay sahiplerinden biridir. Tipik bir gorev adamı, Galatasaray'a yakıstırdıgım bir kac yerli genc oyuncudan biri.

Oynadıgı kulup Eskisehirspor, 18 yasında ve 1.81 boyunda.

hamit_altintop_alper_potuk_galatasaray_eskisehirspor.jpg

Cevap: # Alper Potuk [Eskişehirspor]

transfer bölümünde görünce eskişehir maçı öncesi böyle bi transfermi yapıldı dedim :)

Dayısımı amcasımı ne abimin eskisehir osmangazi üni. sinde hocasıymış

Açık ve net konuşayım; -Es-Es'li futbolcu arakadaşlarımla geçen gün konuştuk bu çocuğu- Eskişehirspor'da oynayacak yetenekte değil şaşkınız nasıl kadroya giriyor diye, 3.lig topçusu dediler hakkında.

Açık ve net konuşayım; -Es-Es'li futbolcu arakadaşlarımla geçen gün konuştuk bu çocuğu- Eskişehirspor'da oynayacak yetenekte değil şaşkınız nasıl kadroya giriyor diye, 3.lig topçusu dediler hakkında.

O zaman takımlarında 1. lig topcusu yok?

Sezon uzun, bekleyip görecegiz. Bence box-to-box oynayabilecek kabiliyet ve meziyetlere sahip.

Dün izledim beğendim.Oyunu 2 yönlü oynayabilen teknik bir oyuncu.En önemli özelliği hızlı oynamsı topu fazla ayağında gevelemiyor.Daha da çok geliştirecektir kendisini.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt