Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”


55d95resim_04042011180300.jpg
Sezon başında Galatasaray’ın gündemine gelen ve Fatih Terim’in beğendiği genç oyuncular arasında yer alan Eskişehirspor’un başarılı defansif orta saha oyuncusu Alper Potuk, Fatih Terim’le çalışmanın kendisi için büyük bir onur olduğunu söyledi.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”Çok övülüyor.İzlediğim maçlarda da iyi görünüyor.Hayırlısı diyelim.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”Çok beğeniyorum çok beğeniliyor böyle oyuncuları kadroya katmak gerekiyor kadro derinliği açısından ki Alper bu takımda banko oynar.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”Alabiliriz bu adamı devre arası gibi duruyor.Bence beklenmeli ama alırsak da hayır demem.Bu arada fotografta Selçuk Şahin'in gençlik yıllarını gördüm aman diyim.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”Alper-Melo-Selçuk orta sahası öttürür.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”Nereye öttürür gol atamayız o orta sahayla.Hagi lazım gelir önlerine.Hatta kanatta da bir Arda gerekir maalesef.Ama defansif açıdan öttürür oraı doğru.İzlediğim kadarı ile Alper presli futbola yatkın bir isim.Melo da çok iyi alan kaplıyor,Selçuk da ''off the ball'' da iyi ve tam bir ''deep lying playmaker'',Alper de basar her tarafa işte zamanla oyun görüşünüde geliştirirse tadından yenmez.İlk başta da Engin ile rotasyona girer.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”gereksiz transfer olur şimdilik. bir kaç bölgemizde banko yazabileceğimiz adam yokken banko adam yazabileceğimiz bölgeye transfer cidden gereksiz olur.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”gereksiz transfer olur şimdilik. bir kaç bölgemizde banko yazabileceğimiz adam yokken banko adam yazabileceğimiz bölgeye transfer cidden gereksiz olur.Katılmıyorum.Yabancı sınırlaması Engin,Selçuk,Melo dışında orta sahada 11 için sırıtmayacak oyuncunun olmayışı ki Yekta hiç beklediğimiz gibi oynayamıyor oynasa gerek kalmayacak ama.Ayrıca rakiplerin bu kadar elllerinin bağlı olduğu sezonda olay sıcakken alamazsak bu gibi isimleri olayları bertaraf edildikten sonra hiç alamayabiliriz bahsedilen ve çok bulunan fiyatlara bile.Bu nedenlerdenAlper Potuk (Fatih Terim isterse)

Serdar Azizgibi mevkisinde geleceği parlak görünen isimleri almak zorundayız.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”Iyi pas yapiyor oyun görüsü iyi güzel de biraz agir kaliyor gibi.

Topu aldiginda agir hareket ediyor,üzerine biraz baski kurdugun zaman cok kolay bir sekilde topu alabilirsin.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”Bu konu dışında.Alper alınmalı evet. Ama önceliğimiz bek ve defansa olmalı. Forvete yabancı 1 isim yerli 1 isim lazım.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”ilerde yıldız olur, en iyi yerli oyunculardan biri- bunu almamız lazım yerli alternatif olur filan cümlelerle gelemeyin yeter.burası yatırım yapayım-ilerde değer kazanır diyelcek yer değil. ya çok genç alırsın-ya çok iyi bir oyuncu ise-ya da alt yapıdan çıkartırsın.işte türkiyede bu yüzden iyi yerli oyuncular çıkmıyor. büyük takımlar abukça adam aldıkları için, hiçbir zaman genel olarak türk futbolcu kalitesi artmıyor.

okadar paralar vareceğine git adam gibi bir ekip kur. amerika-afrika kıtalarında gençleri al alt yapına. türk gençlerini takip et...şu anda gelecek vaat eden bir oyuncu çok az türkiyede. gidipte 4-5 milyon eurolar edecek adamda az.fatih terim işini bilir.
 
Cevap: Alper Potuk: “Terim ile Çalışmak Büyük Bir Onur”Bence de iyi transfer olur umarım devre arası alırız. Ki durum onu gösteriyor..
 
Üst Alt