Alper Potuk Transferinin Anlamı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper Potuk Transferinin Anlamı

[Eğer bu transfer doğru ise]

Şimdi Reis-ül Azamlar ...

Bu Fenerbahçe'nin en büyük eksiği nedir ?

Forvet oyuncusu [Ultra forvet Bienvenü'yü saymaz isek] . Herkesçe malum .

Şimdi bu adamların madem "yıldızı yeni yeni parlamış bir oyuncuya" 5 m € verecek gücü var , neden yerli veya yabancı bir forvet takviyesi yapmadılar ?

Emre B , Selçuk , Baroni , M.Topuz gibi 4 tane adamlarının olduğu [belki de en alternatifli bölgeleri] olan bir mevkiye , 5 m € vererek 20 yaşında bir yerli oyuncu aldılar ?

Yorumlayınız ...

Bence cevap çok açık . Bunlar düştü aga ...

[En azından ; FB , Alper Potuk fiyatında ; üst düzey bir yabancı transferi yapmadan (kiralık olmayacak) , kimse beni FB'nin düşmediğine inandıramaz]

Cevap: Alper Potuk Transferinin Anlamı

fb yabancı transferi yapmaz çün ki niçin?

kolay kolay üst düzey birini getiremez .

ama fb mesaj vermek ister çün ki niçin?

biz ölmedik hala ayaktayız bakın ligin yükselişte en önemli genç oyuncusunu parayı basıp alıyoruz.

babında

bank asyaya düşecek olsalar 5 m e verip adam almazlardı bank asyada oynatmak için 5 m euroya transfer yapmazlr , f5 teki yerli kalitesi zaten hayli hayli yeterli bank asya için kaldı ki düşseler düştüğü gibi çıkacakları da apaçık ortada ... bu transferin anlamı düşmeyeceklerdir bana göre , ha yabancı forvette alınca inanırsın renktaş düşürmeyecekler şikeci pislikleri ...

Bank Asya'da 23 yasi üzeri yabanci oynatamiyorsun. Bakalim yabanci alirlarsa kac yasinda olacak. Eger 23 yas alti olursa Bank Asya'ya hazirlik yaptiklarindan emin olabiliriz.

Fenerbahce scoutlari Alperin 5 macini izlememislerdi kesin.

Alperi takip eden zaaten ona 5 Milyon vermez.

Aynen katılmaktayım .

Alper'e 5 verdiler diye bütün forum FB'nin ligde kalacağını ilan etti neredeyse .

Bence bunun anlamı çok basit . Açık ve net ; Bank Asya'ya hazırlanıyorlar .

Bu gidisatı bilipte imza atan oyuncunun aklından süphe etmek gerekir aslında. Yada cok fanatiktir.

[Eğer bu transfer doğru ise]

Şimdi Reis-ül Azamlar ...

Bu Fenerbahçe'nin en büyük eksiği nedir ?

Forvet oyuncusu [Ultra forvet Bienvenü'yü saymaz isek] . Herkesçe malum .

Şimdi bu adamların madem "yıldızı yeni yeni parlamış bir oyuncuya" 5 m € verecek gücü var , neden yerli veya yabancı bir forvet takviyesi yapmadılar ?

Emre B , Selçuk , Baroni , M.Topuz gibi 4 tane adamlarının olduğu [belki de en alternatifli bölgeleri] olan bir mevkiye , 5 m € vererek 20 yaşında bir yerli oyuncu aldılar ?

Yorumlayınız ...

Bence cevap çok açık . Bunlar düştü aga ...

[En azından ; FB , Alper Potuk fiyatında ; üst düzey bir yabancı transferi yapmadan (kiralık olmayacak) , kimse beni FB'nin düşmediğine inandıramaz]

bunları kandırdılar da ondan böyle gaza gelip aldılar.Anadolu kulüpleri Galatasaray devrede dendiği an bejeke fener gözü dönüyor aha muhteşem transfer olur diye düşündürtüyorlar bunlarda atlıyor.

burda fener düşmeyecek edebiyatı yapanlar olacaktır.papağan gibi aynı şeyi tekrar edenlerden bezdim, bende saygısızlık edip bi dolu küfür edecek hale geldim. o yüzden uzak durcam.ve veli abi haklısın.

Yabancı hiç bir futbolcuyu transfer olmaya razı edemedikleri için Süper Lig'de akıllarına gelen ilk futbolcuya bayıldılar parayı bu kadar basit. Altında fb düşürülmeyecek gibi nedenler aranmamalı.

o yerli kalitesi bank asyaya düştüğünde dağılmaz mı sence? gg bence gider avrupaya. emre bank asyada 500 bin almaya razı olur mu? volkan belki kalırsa kalır?

ayrıca ziegler yobo kiralık. bienwenü bank asya için transfer edilmiş. alex bırakacak. baroni sözleşmesi bitiyor. selçuğunda aynı şekilde bitiyor. dia nın satılması gündemde ve ciddi şekilde dile getiriliyor bu.

bank asya kadrosunu çaktırmadan yavaş yavaş hazırlıyorlar.

Bank Asya için 5 milyona transfer yapacaklarını sanmıyorum. Fener düşerse zaten bir şekilde çıkartırlar lige...

bank asyaya düşecek olsalar 5 m e verip adam almazlardı bank asyada oynatmak için 5 m euroya transfer yapmazlr , f5 teki yerli kalitesi zaten hayli hayli yeterli bank asya için kaldı ki düşseler düştüğü gibi çıkacakları da apaçık ortada ... bu transferin anlamı düşmeyeceklerdir bana göre , ha yabancı forvette alınca inanırsın renktaş düşürmeyecekler şikeci pislikleri ...

Hocam iyi de , en önemli eksikleri Forvet iken [ Niang kaçtıktan sonra , Bienvenü'ye kaldılar ] niçin mesela gidip Cenk Tosun'a ya da Muhammed Demir'e ya da sağlam bir yabancı forvete salça olmadılar da Alper ?

Bence devre arası ya da sezon sonu ; Emre , Baroni , Selçuk , Stoch , Dia falan hepsini temizleyecekler .

Bu adamlar yıllık min 10-15 m. € alıyorlar toplamda . Şimdi Alper'e 5 vermiş olabilirler ama yıllık ücreti çok düşük adamlar oynatarak kabuk değiştirmeleri gerekiyor ki Alper'in yıllık alacağı ne sence ?

Kısaca şöyle özetleyeyim ;

Emre'nin 2 yıllık ücreti = 3.5 x 2 = 7 m €

Alperin bonservisi + 2 yıllık ücreti < 7 m €

Böylelikle hem 33 yaşındaki Emre'den kurtuluyor , hem de 20 yaşında gelecek vaad eden yıllık ücreti düşük bir adam alıyorsun ; böylelikle kabuk değiştiriyorsun .

Üst Alt