Alper Potuk Tüm Servetini Kaybetti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper Potuk Tüm Servetini Kaybetti

Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk inşaat işine girdi. Ancak talihsizlikler nedeniyle tüm servetini kaybeden Potuk'un performansının bu nedenle düştüğü iddia edildi.

1035525774.jpg

Formunda ciddi bir düşüş olan ve son 2 haftada kadroya dahi giremeyen Fenerbahçeli Alper Potuk'un, yatırım yaptığı işte büyük maddi kayıp yaşadığı ve bu nedenle kendisini futbola veremediği öğrenildi.

Sözcü'den İrfan Yirmibeş'in habrine göre Alper Potuk'un, futboldan kazandığı paraları değerlendirmek hedefiyle lüks evler yapmak için inşaat işine girdiği belirtildi. Ancak 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, bu işte zarara uğradı ve büyük bir maddi kayıp yaşadı. Milli futbolcunun yaptığı yatırım nedeniyle bütün birikimlerini kaybettiği belirtildi.
Bu nedenle yıkılan oyuncunun, idmanmanlarda da yüzünün asık olduğu ve kendisini sahaya veremediği öğrenildi. Öte yandan Alper Potuk'un performansının düşmesinde düzensiz özel hayatının da başka bir etken olduğu iddia edildi.

Yönetim de 27 yaşındaki futbolcudan bir an önce toparlanmasını ve futbola odaklanmasını istedi. Sarı-lacivertli formayla bu sezon toplam 6 maça çıkan Alper Potuk'un 1 golü bulunuyor. Mircea Lucescu da bu oyuncuyu son maçlar için milli kadroya dahil etmemişti.

Bu salakla anlasmistik!!

Buna gonlu elvermeyen aziz baskanimiz sagolsun olaya müdahale etmis ve GS ımızın kaziklanmasina engel olmustur!

Gelseydi FT nin elinde adam olabilirdi ama FT kalamadığı için akıbeti de meçhul olurdu.

GS ile anlaştığı halde fbşin eses ile anlaşması sonucu istanbula kaçırıldığı fikrimde ısrar ediyorum. Kendisi o transfer de bir anlamda OFF konumuna itiilmişti büyük ihtimalle.

Kısacası Yazık olmuş, olmasaydı iyiydi... Geçmişolsun, sağlığını etkilemesine izin vermesin ...
Parasını aldığı işini yapmaktan başka bize bir zararı olmadı hatırladığım kadarı ile..

Bu tip haberlerin icerikleri cok bos beles oluyor . Haber nedir ? Alper in luks insaatlar icin yatirim yaptigi

Peki servetini neden kaybetti ? Talihsizlikler yaziyor

O kadar kotu edit edilmis bir haber ki . Insaatlar nerede ? Luks evler yapilmis ama elde kalmis satilamamis mi ? Yahut ortada henuz bir insaat yok mu ? Eger yoksa para nerede

Hic bir bilgi icermeyen sacma sapan bir haber

Hani haber , alper potuk 15 milyon liraya aldigi arsaya yaptirdigi villalari satamayarak mali krize girdi tarzi bir haber olsa anlarim

Bu haberden siz ne anladiniz ? Para nereye harcanmis , paranin harcandigi yerin karsiligi olan insaatlar evler nerede ... hic bir sey anlamadim

Bu tip haberlerin icerikleri cok bos beles oluyor . Haber nedir ? Alper in luks insaatlar icin yatirim yaptigi

Peki servetini neden kaybetti ? Talihsizlikler yaziyor

O kadar kotu edit edilmis bir haber ki . Insaatlar nerede ? Luks evler yapilmis ama elde kalmis satilamamis mi ? Yahut ortada henuz bir insaat yok mu ? Eger yoksa para nerede

Hic bir bilgi icermeyen sacma sapan bir haber

Hani haber , alper potuk 15 milyon liraya aldigi arsaya yaptirdigi villalari satamayarak mali krize girdi tarzi bir haber olsa anlarim

Bu haberden siz ne anladiniz ? Para nereye harcanmis , paranin harcandigi yerin karsiligi olan insaatlar evler nerede ... hic bir sey anlamadim
alper yalanlamis zaten sinanim
murhan full sallamis haberi

Ben haberin dogrulugunda degilim ama sunulus bicimi ve icerigi cok kisitli

Insaat isine girip batmak nasil olur ?

Insaati tamamlayamadan maddi sikinti olur , bitiremezsin

Bitirirsin ama beklentinde bir satis fiyati olusmaz

Bu haberdeki yorum ise "bir takim talihsizlikler.."

Resmen masa basi haber

Üst Alt