# Alper Potuk | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alper Potuk

ec09d06-01-alper-potuk.jpg

Kanalturk’te yayinlanan Telegol programinda, Fenerbahce’ye transfer olmanin kiyisindan dönen....

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Telegol : Alper Potuk Galatasaraya çok yakın

Çok isterim böyle bir şeyin olmasını.Psikolojik olarakta ipleri elimize aldığımızın göstergesi olur bu transfer.Alper gelir inşAllah. :)

Sözleşme yenilemiş olması gelmemesi adına bir engel değildir.

Bize gelecek adam Eskişehir'le sözleşme imzalamaz, anadolu yakasından taksiye atlar, direkt avrupa yakasına gelir bizle sözleşme imzalardı. Çocuk oyuncağı değil bu iş. Takımıyla da sözleşme imzaladı, maça çıktı. Gelmez.

Cevap: Telegol: "Alper Potuk Galatasaray'a Çok Yakın"

Alper i istemesemde sirf bugünki CIRKEF lere KAPAK oldugundan alinmasini istiyorum

Ortalığı karıştırma mod on :

Alper GS ye çok yakın

Ortalığı karıştırma mod off

Galatasaray taraftarını böyle yalan haberlerle gaza getirip, haliyle transfer gerçekleşmeyince yönetim aleyhine kışkırtmanın hesapları bunlar.

Bize gelecek adam Eskişehir'le sözleşme imzalamaz, anadolu yakasından taksiye atlar, direkt avrupa yakasına gelir bizle sözleşme imzalardı. Çocuk oyuncağı değil bu iş. Takımıyla da sözleşme imzaladı, maça çıktı. Gelmez.

:) Adamın sözleşmesi sona mı erdi ki direkt Avrupa yakasına gelip bizimle sözleşme imzalasın. :) Alper ile anlaşabilseydi Fenerbahçe'nin Eskişehirspor'a ne kadar bonservis bedeli ödeyeceğinden bi habersin anladığım kadarıyla.Gelip gelmemesini tartışmıyoruz zaten.Sözleşme yenilemesinin gelmesi adına bir engel teşkil etmediğinden söz ediyorum ben.Anlamışsındır umarım.

:) Adamın sözleşmesi sona mı erdi ki direkt Avrupa yakasına gelip bizimle sözleşme imzalasın. :) Alper ile anlaşabilseydi Fenerbahçe'nin Eskişehirspor'a ne kadar bonservis bedeli ödeyeceğinden bi habersin anladığım kadarıyla.Gelip gelmemesini tartışmıyoruz zaten.Sözleşme yenilemesinin gelmesi adına bir engel teşkil etmediğinden söz ediyorum ben.Anlamışsındır umarım.

Bende diyorum ki; bize gelecek adam gidip takımıyla sözleşme imzalamazdı. Bu kadar basit. Maça da çıkmazdı. Kendinizi kandırmayın.

Yetenekli olan ışık veren ön liberoyu kapacaksın arkadaş..Çok önemli bir mevki verdiğin her para helaldir..

Üst Alt