Alper ve Batuhan Tamam! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper ve Batuhan Tamam!

Cevap: Alper ve Batuhan Tamam!

fatih terimin bir çok oyuncuyu karakter bakımından törpüleyip bir şekle soktuğunu biliyoruz ama batuhan için durumun daha farklı olduğunu düşünüyorum çünkü fatih terimin yontabilmesi için ortada iyi kötü bir karakter olması lazım ben onu batuhanda göremiyorum inişli çıkışlı olaylı bir kariyer sonlandıracağı kanısındayım bu girilecek bir risk değil alpere gelecek olursak teknik yetileri yaşı ve olgun kişiliğiyle galatasaraya uzun yıllar hizmet edebilir ve orta sahada her oyuncuyla forma rekabetine girebilir alınması gerektiğini düşünüyorum

Terim aydın'ı bile bu takıma monte etti engin ki herkes icraatlerini biliyor onu bile durulttu ise Batuhanı hayli hayli çatır çatır oynatır . Ve o zaman herkes Batuhanı konuşur , batuhan = sergen ama Sergen şanslı idi kendine bir kariyer yapabildi batuhanda daha 22 sinde bana göre eğer alınırsa herkes yazdıklarına pişman olacak tıpkı urfalı da tıpkı muslerada tıpkı enginde olduğu gibi . Umarım ikisi de alınır .

Potansiyeli olan oyunculara her daim varim. Engin'de karaktersizdi cogunuza gore. 3-4 sene once actigim Engin konusuna isteyen baksin. Ne karakteri kaldi adamin, ne kisiligi, ne haysiyeti, ne namusu

alper super olur ama benım tercıhım tam bır joker olan veysel sarı esesden alıncak ılk adamdır gozumde

Batuhan evlendi diye biliyorum . Fatih Terim takımda kaldığı sürece karşı çıkmam ne zaman Fatih Termi bırakır Batuhan'ı hemen kovarız :D

1 yabancı 2 yerli forvet gelecekse batuhan gelsin yoksa ona güvenilmez

forvetlerimiz şöyle olabilir şampiyonlar ligi var nasıl olsa

1-drogba

2-cenk tosun

3-batuhan

4-necati

5-elmander

4-4-2 oynarsak fazla değil tam iyi, şampiyonlar ligi var

Üst Alt