Alper ve Batuhan Tamam! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper ve Batuhan Tamam!

Cevap: AB Rh +

Defansif yada ofansif bir görev farketmez. Zira futbol karakteri belli bir oyuncu. Hangi pozisyonda kimin yerine oynarsa oynasın, oyunun iki yönünüde oynamaktan asla taviz vermez. Okan Buruk'a cok benzetiyorum, ama bu bariz daha teknik.

Engini bu sezonluk kanata cekip Alperi Melo'nun yanına monte edebiliriz. Geriye tek bir ofansif kanat transferi gerekiyor. Yada Berkini kazanırız. Devre arasında yapılacak yabancı transferlerin az ve öz olması, gelecek sezon takımın Avrupa'da ki akibeti adına cok hayırlı olucaktır.

Alper Potuk için bir senedir yalvarıyorum. Adam Türkiye'de gelişme potansiyeli en yüksek olan futbolcu. Bir anda Lampard olabilir

Alper potuk fenerbahçeye kaptırılmaması gereken adamların başında geliyor.

bugün milliyet gazetesinde hasan ali kaldırım, hamit altıntop, alper potuk ve iaquinta haberini okudum.

Bunlara ilaveten 1 yada 2 tane kanat oyuncusu da alınırsa uzun yıllardır tüm kadrosunu kaliteli gördüğüm bir galatasaray izleyebileceğim.

Ocak ayındaki transfer döneminden sonra 2. yarı için benim gönlümde yatan 24 kişilik kadro şu;

Mertan'ı ilk 11 olarak düşündüm çünkü Capdevilla'nın karşısında rahat oynayan adam "en az" Kazım kadar olmuş demektir. Yaşı hiç fark etmez.

----------------------Muslera-------------------------

Eboue-------Ujfalusi-----------Semih------HasanAli

-------------------------------------------------------

----------------------Melo----------------------------

---------Selçuk----------------Hamit----------------

-------------------------------------------------------

Mertan---------------------------------Gökhan Töre

--------------------Elmander-------------------------

12) Ufuk

13) Hakan Balta

14)Alper Potuk

15)Engin

16)Yekta

17)Kazım

18)Iaquinta

19) Gökhan Zan

20) Ceyhun Gülselam

21) Sabri

22) Emre Çolak

23) Sercan Yıldırım

24) Aykut Erçetin

alper süper olur kadro derinliğini arttıracak oyunculardan biri ama batuhan çok gereksiz onun yerine aslanlar gibi berkin var

64818batuhan.jpg

Sarı-Kırmızılı yönetim, Eskişehirspor’la Alper Potuk için masaya oturdu. Yapılan görüşmede taraflar her konuda anlaşma sağlarken, Batuhan için de el sıkıştılar.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: Alper ve Batuhan Tamam!

Batuhan için bjk madde koydurmuştu diye biliyorum.

Alper Potuk=10 milyon euro!!!

Sezer Öztürk gibi yapmazlar bunuda umarım.

alper tmm güzel hoş da batuhan nedir yahu. florya iyice rehabilitasyon merkezine dönecek. yok arkadaş ben sorunlu topçu istemiyorum takımıma. adam gibi topçu alın şu takıma, elalemin delisini biz mi akıllı yapacağız

batuhan adam olsa futbolcu olarak tek geçerim ama insan değil, adam değil, karakterli değil. Adam Atatürk'ün ideal sporcu tanımının yanından geçmiyor. Ne yapalım biz bu adamı?

alper şart!

bu adamı da alırsak gs'nin orta sahası selçuk melo alper yekta olarak düşünülür ise çok uzun yıllar hizmet eder.

Alper şart!

Üst Alt