Alper ve Batuhan Tamam! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alper ve Batuhan Tamam!

Alper Potuk İçin Temasa Geçildi

64818batuhan.jpg

Sarı-Kırmızılı yönetim, Eskişehirspor’la Alper Potuk için masaya oturdu. Yapılan görüşmede taraflar her konuda anlaşma sağlarken, Batuhan için de el sıkıştılar.

Haberin Devami GSC Portal'da

Cevap: AB Rh +

olcan alper potuk hamit bu 3 türk alınmalı. alpere 10 milyon euro diyen kişi bitrafından uydurmuş belli.

Şaka mı bu 10 milyon euro zaten vermez bizim yönetim kimseye de Eskişehir takımını toptan alsan 10 milyon etmez

10 Milyon ya medyanın uydurması ya da Eskişehir başkanının hayali. Ama imkansız. Alper Potuk'a 5'ten fazla vermek yanlış, ki 5 bile çok sayılabilir. Yabancı sınırlaması olmasa şu paragöz Anadolu kulüplerine de hak ettiklerinden fazla yedirmeyeceğiz ama dua etsinler sınırlama var.

Rakam sallamasyon bence yada Alper karsılıgında verilecek oyuncunun degerini akılları sıra hesaba katmıslar. Ki bu oyuncunun degeri aksine negatiflerdedir (bence Servet).

Birde bu son Riera transferinden sonra artık para pul falan hic umurumda degil. Yeter ki garantili futbolculara harcansın bu paralar artık. Hem Alperi Besiktas'a veya Trabzon'a kaptırmaktansa, degerinin üzerine cıkıp kaptırmamak akıl karıdır. Sonrasında neler oldugunu cok iyi biliyoruz. Zır zır aglayanlar oluyor bu adamı nasıl kaptırdık diye.

Bana güvenin, cok büyük bir transfere imza atmak üzereyiz.

Rakam sallamasyon bence yada Alper karsılıgında verilecek oyuncunun degerini akılları sıra hesaba katmıslar. Ki bu oyuncunun degeri aksine negatiflerdedir (bence Servet).

Birde bu son Riera transferinden sonra artık para pul falan hic umurumda degil. Yeter ki garantili futbolculara harcansın bu paralar artık. Hem Alperi Besiktas'a veya Trabzon'a kaptırmaktansa, degerinin üzerine cıkıp kaptırmamak akıl karıdır.

alperi alıcaz bence. fatih hoca da istiyo ,alper de istiyo. daha ne olsun ?

Birde bu son Riera transferinden sonra artık para pul falan hic umurumda degil. Yeter ki garantili futbolculara harcansın bu paralar artık. Hem Alperi Besiktas'a veya Trabzon'a kaptırmaktansa, degerinin üzerine cıkıp kaptırmamak akıl karıdır. Sonrasında neler oldugunu gayet iyi biliyoruz. Zır zır aglayanlar oluyor bu adamı nasıl kaptırdık diye.

konuya girerken kan aranıyor sandım .

Konunun özüne gelirsek Batuhan gerçekten çok büyük yeteneklere sahip ( di ) ama bir türlü adam olamadı bu genç yaşına rağmen ligin en sorunlu futbolcularından biri olmasına rağmen ben halen güvenmek istiyorum çok önemli yetenekleri var ( bir adam olsa bir kendini futbola verse varya çok önemli futbolcu olacak ) Türk futbolunun da acil pivot santrafora ihtiyacı var zaten genç milli takımlarda süper istatistikleri vardı. Fatih Terim adam ederse çok önemli bir forvet kazanırız ama çok riskli bir transfer olacağını da kabul etmek gerekir ( Engin'den bile daha sorunlu bir adam Knight Online oynuyan bir liseli futbolcu :) düşünün artık delinin teki bu yaşta Lamborghiniye biniyor)

kararsızım yani ilk çıktığında müthiş yetenekdi ama Türkiye'nin en hıyar futbolcusu oldu

4:00 dk'ya gelin.

Emre kadar gamsız, cirkef, karaktersiz ve nankör bir oyuncudan özellikle tebrik almak her babayigidin harcı olmasa gerek. Ki Alper mac sonu röportajında "adam kendini sürekli yere atıyor" diye Emre'ye tıpayı saglam bir sekilde gecirdi :eek:ks: Normalde 20 yasındaki bir oyuncunun, Emre kariyerindeki bir oyuncudan aldıgı bu pohpohlamayla ayakları yerden kesilir. Bilmem demek istedigimi anlatabildim mi.

[video=youtube;llCs3kcSZ9k]https://www.youtube.com/watch?v=llCs3kcSZ9k[/video]

Muthis bi adam bu Alper.Fener macında da izledim yardıra yardıra gitti zaman zaman.Emre godiginin de sinirini alt üst etti.21 yasında,alınırsa cok yerinde bir hamle olur kanaatindeyim.:ka21:

Üst Alt