Altan Aksoy


altan-gs.jpg


Altan Aksoy (doğum 5 Şubat 1976 Türkiye) Türk orta saha oyuncusudur. Şu anda Mersin İdman Yurdun'da futbol oynamaktadır.Daha önce Gaziosmanpaşaspor, İstanbulspor, Adanaspor, Göztepe A.Ş., Kocaelispor, Konyaspor,Galatasaray takımlarında oynamıştır. 2005-2006 sezonunu Çaykur Rizespor'da kiralık olarak geçirdikten sonra, takımı Galatasaray'ın da izniyle 2 senelik profesyonel anlaşma imzalayarak Çaykur Rizespor'a transfer olmuştur.2008-2009 sezonu itibariyle Mersin İdman Yurdu forması giymektedir. Ç. Rizespor formasıyla Trabzonspor maçında 53. dakikada gol atmasından dolayı Rizede Plakayı çakan topçu olarak anılmaktadır.
 
Cevap: $$$ Altan Aksoy $$$12 yaşındaydım sanırım. Adanaspor da oynuyordu o zamanlar. Çocuk parklarından birinde arkadaşımı halısaha maçına gitmek üzere beklerlen aynı zaman da da top sektiriyordum. O arada abinin biri geldi dedi topu atar mısın attım bende baktım o da sektirdi. Adanaspor'lu Altan'ım ben dedi. Hade len dedim içimden :D İnanmadım, Balıkesir'de Altan'nın ne işi var dedim. Sonra Adanaspor kimliğini gösterdi baktım harbiden de o çıktı. Eyy gidi günler :eek:
 
Cevap: $$$ Altan Aksoy $$$12 yaşındaydım sanırım. Adanaspor da oynuyordu o zamanlar. Çocuk parklarından birinde arkadaşımı halısaha maçına gitmek üzere beklerlen aynı zaman da da top sektiriyordum. O arada abinin biri geldi dedi topu atar mısın attım bende baktım o da sektirdi. Adanaspor'lu Altan'ım ben dedi. Hade len dedim içimden :D İnanmadım, Balıkesir'de Altan'nın ne işi var dedim. Sonra Adanaspor kimliğini gösterdi baktım harbiden de o çıktı. Eyy gidi günler :eek:https://www.postmedya.com/video.php?id=254 ?
 
Cevap: Altan AksoyIlk maclarda ozellikle cok iyiydi. Sonra yedek kalmaya basladi diye hatirliyorum. Devre arasinda da parami alamiyorum diyip gitmisti. Enteresan adamdi.
 
O dönem her maçı izleme şansım olmuyordu ama hatırlıyorum gene ilk maçlarında iyiydi sonra bir anda ortadan kayboldu. Uzaktan bazuka gibi şutları vardı.
 
O sezon tüm takim iyiydi yav. Bu Altani bende pek begeniyordum. Bir de öbür kel vardi Volkan Arslan miydi neydi. O da bayagi hirsli topcuydu. Uzaktan bir golü aklimin ucunda kaldi.

25.02.2006 Galatasaray 2 Manisa 1 Volkan Arslan mükemmel gol - YouTube

İyiydi bu gol.
O dönem böyle çok gollerimiz vardı genelde de son dakikalarda atıyorduk böyle golleri. Song atmıştı bir keresinde ertesi gün fotomaçta ''sing sang song'' başlığı falan :D
 
Üst Alt