Altan Aksoy | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altan Aksoy

altan-gs.jpg

Altan Aksoy (doğum 5 Şubat 1976 Türkiye) Türk orta saha oyuncusudur. Şu anda Mersin İdman Yurdun'da futbol oynamaktadır.

Daha önce Gaziosmanpaşaspor, İstanbulspor, Adanaspor, Göztepe A.Ş., Kocaelispor, Konyaspor,Galatasaray takımlarında oynamıştır. 2005-2006 sezonunu Çaykur Rizespor'da kiralık olarak geçirdikten sonra, takımı Galatasaray'ın da izniyle 2 senelik profesyonel anlaşma imzalayarak Çaykur Rizespor'a transfer olmuştur.2008-2009 sezonu itibariyle Mersin İdman Yurdu forması giymektedir. Ç. Rizespor formasıyla Trabzonspor maçında 53. dakikada gol atmasından dolayı Rizede Plakayı çakan topçu olarak anılmaktadır.

Cevap: $$$ Altan Aksoy $$$

12 yaşındaydım sanırım. Adanaspor da oynuyordu o zamanlar. Çocuk parklarından birinde arkadaşımı halısaha maçına gitmek üzere beklerlen aynı zaman da da top sektiriyordum. O arada abinin biri geldi dedi topu atar mısın attım bende baktım o da sektirdi. Adanaspor'lu Altan'ım ben dedi. Hade len dedim içimden :D İnanmadım, Balıkesir'de Altan'nın ne işi var dedim. Sonra Adanaspor kimliğini gösterdi baktım harbiden de o çıktı. Eyy gidi günler :eek:

Cevap: $$$ Altan Aksoy $$$

12 yaşındaydım sanırım. Adanaspor da oynuyordu o zamanlar. Çocuk parklarından birinde arkadaşımı halısaha maçına gitmek üzere beklerlen aynı zaman da da top sektiriyordum. O arada abinin biri geldi dedi topu atar mısın attım bende baktım o da sektirdi. Adanaspor'lu Altan'ım ben dedi. Hade len dedim içimden :D İnanmadım, Balıkesir'de Altan'nın ne işi var dedim. Sonra Adanaspor kimliğini gösterdi baktım harbiden de o çıktı. Eyy gidi günler :eek:

https://www.postmedya.com/video.php?id=254 ?

Cevap: Altan Aksoy

Ilk maclarda ozellikle cok iyiydi. Sonra yedek kalmaya basladi diye hatirliyorum. Devre arasinda da parami alamiyorum diyip gitmisti. Enteresan adamdi.

O dönem her maçı izleme şansım olmuyordu ama hatırlıyorum gene ilk maçlarında iyiydi sonra bir anda ortadan kayboldu. Uzaktan bazuka gibi şutları vardı.

O sezon tüm takim iyiydi yav. Bu Altani bende pek begeniyordum. Bir de öbür kel vardi Volkan Arslan miydi neydi. O da bayagi hirsli topcuydu. Uzaktan bir golü aklimin ucunda kaldi.

25.02.2006 Galatasaray 2 Manisa 1 Volkan Arslan mükemmel gol - YouTube

İyiydi bu gol.
O dönem böyle çok gollerimiz vardı genelde de son dakikalarda atıyorduk böyle golleri. Song atmıştı bir keresinde ertesi gün fotomaçta ''sing sang song'' başlığı falan :D

Üst Alt