altay bayındır - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kötü değil de sizçe de biraz sakar değil mi. bence büyük takımda oynayamaz. oynayamayacak zaten.

bence ligde en iyi kaleci yerli olarak, tsnin Tt arenada karşılaşıp 3 1 yendiğimiz maçta ts kalesini koruysn çocuktu. koparabilsek de onu alsak. biraz gelişir musleradan sonra da kaleyi alırdı. gerçekten ciddi potansiyeli var. altayda o kadar yok malesef yine de orta derece kaleci olur altaydan da. mesela real deplasmanına erayla çıkacağına bunla çıkardın as kalecin sakatlanırsa. iyi bir yedek, fazlasını beklemeyin bundan

Yine bariz hatayla gol yediriyordu . Biraz sert sut geldiginde direkt kalenin onune celiyor . Su adama mac boyu dogru duzgun sut cekmedik o da ayri :)

Taffarelin elinin altında olucaktı 2 senede dört dörtlük kaleci olurdu bence
Muslera varken zor zira muhtemelen onumuzdeki 3-4 sene Muslera bizde as kaleci olmaya devam edecek . Altay 3-4 sene boyunca sadece uyduruk kupa maclarinda forma bularak zor gelisirdi . Bizle adi geciyorken de demistim simdi de ayni dusuncedeyim abarttiklari kadar bir kaleci olamayacagini dusunsem de oldukca potansiyelli bir kaleci Altay. Duzenli forma sansi bulabiliyor olusu harika ama su an ustunde baski yok Fener ve kendisi abartilarak ovuluyor ustunde baski olursa o olcude performansi da dusebilir . Bununla beraber kalecilik bilgisiyle ilgili cok temel hatalari var gelistirirse ust duzey olabilir. Fakar su an bizde as kaleci olsun istemezdim. Ekonomik imkanlarimiz olsa alip kiralayabilseydik dogru yere cok guzel olurdu.

Gelişimi ne yönde olur bilmiyorum ama mevcut hali sözde şampiyon adayı için yetersiz. Savunma hatları zaten berbat. Cidden yani TFF desteği olmasa neyine güvenip de şampiyonluk hedefleceklerdi acaba. Az para da harcamadılar yine.

Özette acayip toplar çıkarmış klasik Türk kaleci işte sırf refleksler iyi ben bu performansı da beklemiyordum ne yalan söyleyeyim yaşı genç kaleci için kendini geliştirirse iş yapar gibi geliyor 90 dk izlediğim maçlarda fena değildi..

1 e 1 de gercekten top class bir kaleci. Yani gercekten bu yasina ragmen cok cok iyi.

Ama yan toplarda da bi o kadar kötü. Ayrica cok top sektiriyor. Bunlari giderebilir mi, bilmiyorum.

bence karsi karsiya pozisyonlarda adam cok iyi. laf atmaya gerek yok. yani puan olarak 100 üzerinden net 90+ veririm. zaten fb ye gitmesinin ve kötü kaleci degil dememizinde tek nedeni bu.

Ama top sektirme ve yan toplarda gelisim göstermez ise, hic bir zaman iyi bir kaleci olamaz. Sampiyon olacak takimin kalecisi de olamaz

Gelişmesi iyi yönde olursa iyi kaleci olur çok kritik Kurtarışlar yapıyor Çok kritik hatalar'da yapıyor. Uğurcan'ın transfer edilmesini isterdim süper ligdeki en iyi yerli kaleci.

bence karsi karsiya pozisyonlarda adam cok iyi. laf atmaya gerek yok. yani puan olarak 100 üzerinden net 90+ veririm. zaten fb ye gitmesinin ve kötü kaleci degil dememizinde tek nedeni bu.

Ama top sektirme ve yan toplarda gelisim göstermez ise, hic bir zaman iyi bir kaleci olamaz. Sampiyon olacak takimin kalecisi de olamaz
rdaş biz buna 6 atmıştık ankaragücündeyken. ben o zaman da bunu güven vermeyen kategorisinde değerlendiriyodum. alsak asla istemezdim. yedek olarak alsak gelişmez. adamın kariyerini yemeye gerek yok. as zaten yetersiz bence.

ama ts'nin kalecisi yerli olarak en iyi kaleci. müthiş bir potansiyel. gelmiş geçmiş en iyi türk kaleci olacak. bozmazsa çizgiyi şlde devamlı oynayan bi takıma gider. altayda bişey yok daha. hiç güven vermiyor. ankaragücü maçlarına denk gelenler iyi bilir.

Üst Alt