Altaylı: "Galatasaray'ın verilmeyen penaltısı var ama Fenerbahçe ustaca gündem değiştiriyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altaylı: "Galatasaray'ın verilmeyen penaltısı var ama Fenerbahçe ustaca gündem değiştiriyor"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Galatasaray derbisi sonrası iptal edilen gol ile ilgili açıklamaları hakkında Fatih Altaylı, Bloomberg TV'de konuştu.

"EROL BULUT TAMPON GÖREVİ YAPIYOR"

Fenerbahçe yönetimi akıllı bir iletişim yöntemiyle tartışmayı başka bir naklettirdi. Mesut Özil'in imza töreninde sahnede kim yoktu? Erol Bulut. Herkes vardı. Teknik Direktör dışında herkes vardı. Maç kaybedildiğinde kim yoktu? Ali Koç çıktı ama o kadar. Erol Bulut vardı. Emre Belözoğlu yoktu. Erol Bulut tampon niyetine kullanılıyor. Kazanılsaydı Volkan Demirel ve Emre Belözoğlu'nu daha fazla ortalıkta görürdük.

"GALATASARAY'IN VERİLMEYEN PENALTISI"

Galatasaray'ın bana göre 2, tartışmasız ise verilmeyen 1 penaltısı. Onlarda VAR'a gidilmedi. Ondan sonra Ali bey diyor ki, ofasyt pozisyonunda VAR'a gidilmedi diyor. VAR'da çizgi çiziliyor. Ofsayt veya değil diyor. Mesele gündem değiştirmek. Hakem belki de farkı önledi. Penaltıyı verse başka yere gidecek maç.

"FENERBAHÇE USTACA GÜNDEM DEĞİŞTİRİYOR"

Fenerbahçe ustaca gündem değiştiriyor. Haklarını ara. Tamam. Ancak ben bu kadar para harcadım. Her şeyi yaptım. Niye olmadı diye kendi kendine özeleştirisini en azından içeride yap. Ben her şeyi doğru yapıyorum ve her zaman haklıyım insanları doğruya götürmez.

Bunlar hala böyle yaparak başarılı olabileceğini sanıyor, yaptıkları sadece iç baskıyı azaltmak laflarının bir ağırlığı yok dışarıda.

Şikeciler ard arda başarılı sonuçların ardından transfer sezonunda da çok iyi gaza geldiler bu maç onlar için çok önemli ve zafer kesindi, resmen dağıttık elemanları.
Taraftarını bir arada tutmak için bu açıklamalar normal, o gaza gelmiş takıma siz yenilmediniz hakem yendi diyor işte. bırakın ağlasınlar koyduk ve bitti muhatap olursak yanlış etmiş oluruz, her türlü cool bir pozisyondayız şuan :emrah:

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır. Sergende %100 hakem sayesinde aldığı maçın ardından hakeme laflar söyledi. Eskiden hakemler takmıyordu fazla ama şimdi FB ve BJKye karşı hata yapanın hakemlik kariyerini bitiriyorlar.

Verilmeyen penaltı, verilmeyen kk. Verilmeyen fauller.

Aklı başında her yorumcu donka yapılan penaltı dedi. Canerin yaptığına da kk dedi.

Sorsan fener hak etmis, attiklari gol ofsayt dglmis. Cizgiyi yamuk cizmisler.
Bla bla bla

Herzaman söylerim Altaylı tarzı ağzı bozuk özellikle.kibar olmayan bir yönetici mutlaka şart yaşadığımız medya rezillikleri ve hakem rezillikleri baş sebebi yönetici olmamasi

Şikeciler ard arda başarılı sonuçların ardından transfer sezonunda da çok iyi gaza geldiler bu maç onlar için çok önemli ve zafer kesindi, resmen dağıttık elemanları.
Taraftarını bir arada tutmak için bu açıklamalar normal, o gaza gelmiş takıma siz yenilmediniz hakem yendi diyor işte. bırakın ağlasınlar koyduk ve bitti muhatap olursak yanlış etmiş oluruz, her türlü cool bir pozisyondayız şuan :emrah:
Onların amaçları konusunda haklısın,ama bununla sınırlı kalmayacaklar.Şampiyonluk yolunda daha 17 macimiz var.Onlar daha da dibe battıkça kargalarla ağız birliği yapıp bundan sonraki maçlarımızda algı kasmaya devam edecekler. Federasyon, basın vs. hepsi onlara çalışıyor.

Donkun pozisyonunda belki penaltı verilse maç erken kopup farka gidecekti. Kazanırken de kaybederken de hakkımızı sonuna kadar aramalıyız. Meydanı çakallara bırakmamamız lazım.

Üst Alt