Altered Carbon | 2 Şubat 2018


netflixten-yeni-dizi-altered-carbon-kimse-sonsuza-dek-yasayamaz,ygA-CvXpqkSQ6K0oz8-FrA.jpg


Richard K. Morgan'ın klasik Siberpunk romanından uyarlanan Altered Carbon için geri sayım başladı. 2 Şubat'ta izleyiciyle buluşacak dizinin fragmanı yayınlandı.

Richard K. Morgan'ın klasik Siberpunk romanından uyarlanan Altered Carbon 300 yıl sonraki bir gelecekte geçen, cinayet, aşk, cinsellik ve ihanetlerle dolu karmaşık bir hikayeyi konu alıyor.

İnsan bilincinin disklere kaydedilerek istenildiği an herhangi bir vücuda aktarılabildiği ve ölümün artık kalıcı olmadığı bir dünyada geçen dizinin başrollerinde Joel Kinnaman, James Purefoy, Martha Higareda, Renee Elise Goldsberry, Will Yun Lee ve Dichen Lachman rol alıyor. Dizinin senarist ve yapımcı koltuğunda ise Leate Kalogridis bulunuyor.

ekran-goruntusu-2864,h1Gl-2i6qkOIP0wb0dKKLg.jpg


ALTERED CARBON HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Kimse sonsuza dek yaşayamaz' tanıtımıyla dikkat çeken Altered Carbon Richard K. Morgan'ın klasik Siberpunk romanından uyarlandı.

Altered Carbon 300 yıl sonraki bir gelecekte geçen, cinayet, aşk, cinsellik ve ihanetlerle dolu karmaşık bir olay örgüsüne sahip bir hikâye.

Yepyeni bir teknoloji, toplumu tamamen değiştirmiştir. İnsan bilinci sayısallaştırılabilmektedir, başka bir bedene transfer olmak mümkün hale gelmiştir ve ölüm artık mazide kalmıştır.

Takeshi Kovacs, yeni dünya düzenine karşı organize edilen bir başkaldırı sırasında yenik düşen yıldızlararası elit savaşçılardan hayatta kalan tek askerdir.

Bilinci yüzyıllar boyunca buz içinde hapsedilmiştir, ta ki aşırı zengin ve çok uzun yıllardır hayatta olan Laurens Bancroft adında bir adam ona tekrar yaşama şansı sunana kadar. Bancroft bunun karşılığında ise Kovacs'ın kendi cinayetini cinayeti çözmesini istemektedir.

Fragman:

https://www.youtube.com/watch?v=Fuwt7b5P3C4
 
Fragmanı gördükten sonra "tam benlik dizi" dedim.

Kaliteli bir yapıma benziyor ve güzel ilgi çekici bir konusu var.
 
Üst Alt