GSC Portal - ‘Altın Ayak’ Hakan Şükür! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal ‘Altın Ayak’ Hakan Şükür!

451b8222673_hakan-sukur.jpg

Hakan Şükür'e büyük onur... Türk futbol tarihinin en golcü futbolcusu, daha önce birçok efsane futbolcunun kazandığı "altın ayak" ödülüne layık görüldü.

Haberin Devami GSC Portal'da

Az laf edilmedi sana da zamaninda Kral... Ne sabanlagin, ne torinolugun kalmisti. Benim icin herzaman siyaset üstü olacaksin ve öyle kalacaksin.

Kral Hakan Sukur, seni cekemeyenlerin suratina tukur... Baska soze gerek yok kazandirdigi kupalar basarilar yeter

Yalnız bu odül sadece aktif oyunculara veriliyor. "The active players who are chosen as nominees must be over 28 years of age.." Bu sene ki adaylara da baktım Rooney, Neuer falan var. Hakan Şükür'e verilen ödül nasıl bir ödül acaba?

Golden Foot Award Monaco

Şuraya baktım da Şükür adaylarda yok.Hangi ödül bu?

edit:Her yıl, birisi futbol hayatını bırakmış, diğeri hala aktif olan iki futbolcuya verilen ödüle bu sene eski futbolcu ve İstanbul bağımsız milletvekili Hakan Şükür layık görüldü. Hakan Şükür'e bu büyük ödülün, Monaco Prensi 2. Albert tarafından layık görüldüğü açıklandı.

Son düzenleme:
Bzks9SzIgAAkt5U.jpg

Türk futbol tarihinin tartışmasız en büyük isimlerinden biri olan Galatasaray efsaneleri denildiğinde akla gelen ilk isimlerinde başında gelen Hakan Şükür'e büyük onur.

Dile kolay Galatasaray'da başarılar ile dolu 13 sene. 13 seneye sığdırılan 8 Lig, 1 Uefa Kupası, 5 Türkiye Kupası, 3 Cumhurbaşkanlığı Kupası, milli takım ile anılan her başarıda başrol oyunculuğu, dünya 3.lüğü apoleti ile taçlanan bir ulusal kariyer...

Şimdi ise ismi Ronaldo, Kaka, Zidane, Cruyff, Beckenbauer, Maradona, Drogba ve Cantona gibi futbol efsaneleri ile anılacak.

Bize yaşattıkların için bir kez daha sonsuz teşekkürler ''kral''.

Senin gibi forvet gelmedi, ve görünen o ki çok zor gelecek bir daha.

Kötüleme Mesajlar ve ordan nasil oluyorsa Terim Kötülemesi baslamasi (INCOMING)

Son düzenleme:
Üst Alt