altınordu fk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

altınordu fk

Süper lig zamani geldi artik

Bu arada 3 büyüklere oyuncu vermeyerek dogru yapiyorlar takdir etmek gerekiyor

Bjk'nin, yancisi göztepe düşsün de bunlar çıksın (tabi daha öncesinde paşa,başak,osmanli ve trabzon düşsün)

Adam gibi futbol izlemek için,
Hemen şimdi futbolu bilen Alman hoca!

Altınordu FK ile 'Kardeş kulüp' protokolü imzalayan TFF 2.Lig ekibi Niğde Belediyespor, şirketleşerek kulübün ismini ' Niğde Anadolu FK ' yaptı.

Altınordu'nun U19, U20 ve U21 takımlarında bulunan genç futbolcular bu takımda forma giyecek.

DgVXr6RX0AM6h4k.jpg

Samimi gelmeyen kulüp.

İzmir kulübü olmaları ve alt yapı konusunda gerçekten iyi iş yapmalarından dolayı başlangıçta çok sempati duyuyordum ama başkanlarının bir tarafının kalkması, bik bik bik bik konuşması, herkese akıl vermesi; alt yapılarıyla övünmelerine rağmen son 2 yılda ilk 11de 2-3 tane alt yapı topçusunu oynatmaları ve Süper lige çıkmamak için liglerin ilk yarılarını çok kötü geçirmeleri, ikinci yarıda ilk 9-10 maçı art arda kaybetmeyerek play off potasına girmeleri ama sonra maç satıp bilerek play off dışı kalmalarından dolayı acayip gıcık oluyorum. (Bu sene onu da yapamadılar, bu kafayla giderlerse 2-3 sene içinde düşmeleri sürpriz olmaz)

İzmir kulübü olmaları ve alt yapı konusunda gerçekten iyi iş yapmalarından dolayı başlangıçta çok sempati duyuyordum ama başkanlarının bir tarafının kalkması, bik bik bik bik konuşması, herkese akıl vermesi; alt yapılarıyla övünmelerine rağmen son 2 yılda ilk 11de 2-3 tane alt yapı topçusunu oynatmaları ve Süper lige çıkmamak için liglerin ilk yarılarını çok kötü geçirmeleri, ikinci yarıda ilk 9-10 maçı art arda kaybetmeyerek play off potasına girmeleri ama sonra maç satıp bilerek play off dışı kalmalarından dolayı acayip gıcık oluyorum. (Bu sene onu da yapamadılar, bu kafayla giderlerse 2-3 sene içinde düşmeleri sürpriz olmaz)
super lige cikmamak icin mi? niye oyle. bi sey yapsinlar k

super lige cikmamak icin mi? niye oyle. bi sey yapsinlar k

Alt yapıdan henüz onu ligde tutacak 18-20 adamı bulamadı diye olabilir. Para harcamak zorunda kalacağı için olabilir bilmiyorum ama başkanları biraz garip bir adam. Şu hedef tablosundaki özkaynak sporcu hedefi tutmadı diye bile olabilir. Belki şu anda 4 tane Çağlar, 4 tane Cengiz Ünder'e sahip olmayı hedefliyordu. Herif biraz değişik.

SbffzhI.jpg

Alt yapıdan henüz onu ligde tutacak 18-20 adamı bulamadı diye olabilir. Para harcamak zorunda kalacağı için olabilir bilmiyorum ama başkanları biraz garip bir adam. Şu hedef tablosundaki özkaynak sporcu hedefi tutmadı diye bile olabilir. Belki şu anda 4 tane Çağlar, 4 tane Cengiz Ünder'e sahip olmayı hedefliyordu. Herif biraz değişik.

SbffzhI.jpg
hedeflere bak sanki fm oynuyolar baskanlarini biliyorum gtou kalkmisti bi de nigde fk ile pilot kulup anlasmasi yapmislardi güya üretici takim, aslinda bunlar kadar olamadik o da bizim rezilligimiz 2-3 topcu bile cikaramadik ardadan sonra

hedeflere bak sanki fm oynuyolar baskanlarini biliyorum gtou kalkmisti bi de nigde fk ile pilot kulup anlasmasi yapmislardi güya üretici takim, aslinda bunlar kadar olamadik o da bizim rezilligimiz 2-3 topcu bile cikaramadik ardadan sonra

Bu kadar alt yapı diye bağıran kulübün şu anda ilk 11'de 7-8 tane 18-20 yaşında çakı gibi oyuncusunun olması lazımdı. Hatta satmaları durumunda hemen yerine koyacakları oyuncuları bile hazır olmalıydı ama hala Okan Derici'yi falan oynatıyorlar.

Biz Türkiye'nin en yarışmacı kulübü olarak Ozan'ı falan çıkardık ki genç oyuncu konusunda bunlar kadar risk alabilecek durumda olsak her sene 2-3 tane çıkartırız.

Niğde Anadolu da küme düşme hattında. Sonuç önemli değil gerçi, önemli olan gençlerin kendilerini geliştirmesi ama o ligde bile fark yaratamadılarsa bir yere gelebilirler mi muamma.

TFF 1'inci Lig takımlarından Altınordu'nun başkanı Seyit Mehmet Özkan, organizasyonlarının sağlıklı büyümesi açısından önemli kararlar aldıklarını ve 9 yıldır görevde olan Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu ile önümüzdeki yıllarda yolları ayıracaklarını açıkladı. Başkan Seyit Mehmet Özkan, "A takım teknik kadrosu her 5 sezonda bir yenilenecektir. A Takım Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu hocamızla 2 sezon daha, 2021-22 ve 2022-23 sezonlarında birlikte olacağız. 2023-24 sezonundan itibaren A takım teknik direktörü yine içimizden biri olacak" diye konuştu.

Yeni sezonda A takımda öz kaynak sistemi oyuncu oynatma oranının en az yüzde 40 olacağını söyleyen Başkan Özkan, "Bu oran her sezon en az yüzde 5 artırılacaktır. Geçen sezon 1. Lig'de Play-Off'a kalarak Süper Lig 'e çıkma finali oynadık. Neredeyse Süper Lig’e çıkıyorduk, Allah korudu. Çıkmayız kardeşim. Bizim böyle bir hedefimiz yok, çünkü henüz zamanı var. Bizim için TFF 1. Lig en doğru adres. Bir gün gelecek, alttan gelen genç oyuncularımızın hem kalitesi hem de sayısı artacak. İşte o gün Süper Lig’e çıkma zamanı gelmiş olacak" dedi. (DHA)

Üst Alt