Alttaki Üyeye Bir Soru Sor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alttaki Üyeye Bir Soru Sor

Faydalı olabilir ama daha önemli nokta bence fiyat performans oranı. Gidip beş milyon euro civarı bir para orantısız olur.

Mustafa Sevim gergin mi, sevimli olması sunni mi?

pasif agresif sempatik

* * *
oyunda konsol mu pc mi?

Bir yanlışımız olduysa kusura bakma abi.

Namık olduğu iddia edilen sevgili Keramettin. Ben bu forumda soru soramayacak mıyım? Gerçekten çok korkuyorum bir süre sonra hakikaten sinirli agresif bir insan olup çıkacağım sizin yüzünüzden :asd22:

123123.jpg

Murat Urhan Fernando bence renkdaş.. :hat:

Yılbaşında büyük ikramiye forumdan kime çıkar ?

Nefret ederim.

Kendisine milli piyangodan büyük ikramiye çıkacağına inanan ve bu inançla bayiye gidip bilet alan hala var mı?

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Foruma girip, yazılanları okuyarak ne yapmaya çalışmakta, yazdığın yazılarla neyi amaçlamaktasın ?
Herşey sosyal bir deneyin parçası.Üzerinde çalıştığımız birkaç ilaç var.Testlerini yaptığımız sahalardan birisi de GSC.

Özellikle erken kuş tespiti ve homofobi terapisi öne çıkan alanlar.

* * *

Hiç gay arkadaşın oldu mu?

Bu soruya cevap yazarken kaç sn düşündün?

Herşey sosyal bir deneyin parçası.Üzerinde çalıştığımız birkaç ilaç var.Testlerini yaptığımız sahalardan birisi de GSC.

Özellikle erken kuş tespiti ve homofobi terapisi öne çıkan alanlar.

* * *

Hiç gay arkadaşın oldu mu?

Bu soruya cevap yazarken kaç sn düşündün?

Evet. Hiç düşünmedim.

Melih Bey Hiç gay arkadaşın oldu mu? sorusunu neden sormuş olabilir?

Evet. Hiç düşünmedim.

Melih Bey Hiç gay arkadaşın oldu mu? sorusunu neden sormuş olabilir?

komutan-logar_493885.jpg

Neden mi ? Neden mi ? Bu bir kin. Belki de asla yenemeyeceği bir nefret. Bundan yıllar yıllar önce, büyük büyük büyük tanıdığı bir kişinin başına gelen şey, onu öyle etkilemiş ki, hıncını alamıyor. GAY LERDEN TİSKİNİYOR !!!!!!!!!!!!!!!
...
...
...
...
(YILLAR YILLAR ÖNCESİ)
hqdefault.jpg

Üst Alt