Altyapı Direktörlüğüne Müfit Erkasap Getirildi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Altyapı Direktörlüğüne Müfit Erkasap Getirildi

Cevap: Altyapı Direktörlüğüne Müfit Erkasap Getirildi

İyi bir hamle oldu, hayırlı olsun. Diğer konuyada bir el atın.. :)

Hayırlı olsun , zaten Müfit hocanın bi şekilde Fatih hocanın yanında yer alıcağını biliyorduk , Altyapı umarım doğru seçim olmuştur.

Bu hamle çok iyi oldu. Fatih Hoca'nın ne istediğini en iyi bilen adam Müfit Hoca'dır. Gençleri o yönde eğitecek. Ben şu andan itibaren alt yapıdan çok ümitliyim

Bence çok saçma Müfit Erkasap olsun Bülent Ünder olsun bunlar Fatih hocanın bir numaralı adamı. Bunları yanına almak yerine neden yanına Ümit davala Hasan Şaş'ı alıyor? Müfit'i altyapıya gönderiyor Tugay boşta kalıyor, Hasan'ı Ümit'i alıyor Bülent hoca boşta kalıyor olmaz ki böyle...

Sen Müfit'i Bülenti yadımcın yap Tugay'ıda altyapıya gönder olsun bitsin...

Bence çok saçma Müfit Erkasap olsun Bülent Ünder olsun bunlar Fatih hocanın bir numaralı adamı. Bunları yanına almak yerine neden yanına Ümit davala Hasan Şaş'ı alıyor? Müfit'i altyapıya gönderiyor Tugay boşta kalıyor, Hasan'ı Ümit'i alıyor Bülent hoca boşta kalıyor olmaz ki böyle...

Sen Müfit'i Bülenti yadımcın yap Tugay'ıda altyapıya gönder olsun bitsin...

Alt yapıya Müfit'i koyuyor çünkü her dakika kontrol etmese de olur. Güveniyor çok O'na. Fakat Hasan ve Davala ile ilk defa çalışacak. Ben de olsam aynısını yapardım. Şube ye çok güvendiğim birini, yanıma ise çalışmayı uygun gördüğüm birini alırdım.

Derks-Rijkaard ortaklığında çılgın atmıştım en son. O gün bu gündür altyapı için ''ovvv yeeee'' demiyeceğim diye kendi kendime yemin etmiştim. Haliyle yeminimi tutuyorum

sorun bastaki kiside degil mufit erkasapin gelmesi hicbirsey degistirmez

Üst Alt