Álvaro Morata Chelsea'de! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Álvaro Morata Chelsea'de!

3qOp5M.jpg

İngiltere Premier Lig takımlarından Chelsea, Real Madrid'de top koşturan Alvaro Morata'yı transfer etti. Maviler, İspanyol oyucunu renklerine kattığını açıkladı.

2014'de Real Madrid'den Juventus'a transfer olan 24 yaşındaki futbolcu, eflatun-beyazlıların sözleşmesindeki 30 milyon Euro'luk geri alma bedelini ödemesiyle Madrid'e geri dönmüştü.

Chelsea'nin Morata'yı Real Madrid'den 80 milyon Euro'ya transfer ettiği ifade ediliyor.

Morata transfer agreed

Son düzenleme:
biz para konuşuyoruz da adamlar veriyor abi demekki gelirleri var verebiliyorlar ve bu paraları edeceğini düşünüyorlar topçuların piyasa çıldırdı talep fazla oyunculara..eskiden sadece real madrid çılgın paralara adam alırdı sonra sermaye baronları devreye girince iş değişti

Perez baskan bu isleri super yonetiyor. Yedek/rotasyon oyuncusunu bile 80+ milyon euroya satmak buyuk bir basari. Resmen rekor bir bedelle satti.

Bence yilin kazigi oldu resmen (kalite/fiyat orani) ama Chelsea de Lukaku'yu alamayinca biraz mecbur kaldi zaten. Benzema ile Morata arasındaki forma rekabetini hic bir zaman Morata kazanamaz diye iddia da bulunmustum gecen sene. Cunku biri top class forvet digeri o seviyenin futbolcusu degil bana gore. Tabiki Morata 24 yasinda ve kendini daha da gelistirebilir ama yinede Benzema'dan o formayi kapamazdi.

Bakalim Real simdi forvet rotasyonu icin kimi alacak acaba? Cunku oraya bir transfer sart simdi.

Bu piyasada bile edeceği en fazla max 40M. Ben oldum olası bu adama ısınamadım. Öyle üst düzey meziyetleri filan da yok. Her şeyden biraz var gibi ama hiçbir şey tam değil. Saman alevi gibi sönme ihtimali olan bir oyuncu bence hala. Kendini tam kanıtladığını düşünmüyorum kesinlikle.

85M buna vereceğinize gidip Aubemayang'a 100M verseydiniz...

Perez baskan bu isleri super yonetiyor. Yedek/rotasyon oyuncusunu bile 80+ milyon euroya satmak buyuk bir basari. Resmen rekor bir bedelle satti.

Bence yilin kazigi oldu resmen (kalite/fiyat orani) ama Chelsea de Lukaku'yu alamayinca biraz mecbur kaldi zaten. Benzema ile Morata arasındaki forma rekabetini hic bir zaman Morata kazanamaz diye iddia da bulunmustum gecen sene. Cunku biri top class forvet digeri o seviyenin futbolcusu degil bana gore. Tabiki Morata 24 yasinda ve kendini daha da gelistirebilir ama yinede Benzema'dan o formayi kapamazdi.

Bakalim Real simdi forvet rotasyonu icin kimi alacak acaba? Cunku oraya bir transfer sart simdi.
Kazık diyorsun da bale kazığını nereye koyacağız realcı Alper

Bu piyasada bile edeceği en fazla max 40M. Ben oldum olası bu adama ısınamadım. Öyle üst düzey meziyetleri filan da yok. Her şeyden biraz var gibi ama hiçbir şey tam değil. Saman alevi gibi sönme ihtimali olan bir oyuncu bence hala. Kendini tam kanıtladığını düşünmüyorum kesinlikle.

85M buna vereceğinize gidip Aubemayang'a 100M verseydiniz...
Üzerine 50 konulup bayernin kapısı çalınabilrdi belki leva için

E6853 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kazık diyorsun da bale kazığını nereye koyacağız realcı Alper
Bale takimda hocasi ve Perez tarafindan sevilen bir topcu. Ilk senesinde adaptasyon sorunu yasasa da cok faydali bir oyuncu olmayi basardi.

13/14: 44 mac 22 gol 19 asist.
14/15: 48 mac 17 gol 12 asist.
15/16: 31 mac 19 gol 15 asist.
16/17: 27 mac 9 gol 5 asist.

2. ve 3. senesinde cok iyi oynadi ve buyuk katkida bulundu. Malesef gecen sezon da surekli sakatlik gecirip fazla oynayamadi. Ama simdi bir Ingiliz takimi Bale'i almaya kalksa o da 100 milyon euro'ya satilir yani. Real zararli cikmaz bu transferden.

Son düzenleme:
Bale takimda hocasi ve Perez tarafindan sevilen bir topcu. Ilk senesinde adaptasyon sorunu yasasa da cok faydali bir oyuncu olmayi basardi.

13/14: 44 mac 22 gol 19 asist.
14/15: 48 mac 17 gol 12 asist.
15/16: 31 mac 19 gol 15 asist.
16/17: 27 mac 9 gol 5 asist.

2. ve 3. senesinde cok iyi oynadi ve buyuk katkida bulundu. Malesef gecen sezon da surekli sakatlik gecirip fazla oynayamadi. Ama simdi bir Ingiliz takimi Bale'i almaya kalksa o da 100 milyon euro'ya satilir yani. Real zararli cikmaz bu transferden.
100 milyon ederi var mı diyorsun yani gerçekten buna?

Bu herifler gerizekalı. Juventus'un Higuain'e verdiği para daha büyük bir gerizekalılıktı yaşından ötürü ama bu da onunla yarışır.

Hayati boyunca alternatif oyuncu olan Morata ilk kez böyle bir deneyim yasayacak. Bence 80 milyon abartili. 40-50'den fazla etmezdi.

Real'in en begendigim yönü ilk 11 oyuncularini kolay kolay satmiyorlar. En son hatirladiklarim 32lik Alonso'nun 9 milyona satilmasi ve Di Maria'dan gelen astronomik 75 milyon. Gönderdikleri diger oyuncular yedek veya rotasyon.

Böylece Danilo'yu satmadan 65 milyon euro artiya gectiler bu sene. Onu da 20'ye falan satarlarsa 85 milyon artidalar. Suan icin Morata'nin yerine bir oyuncu gerekli sadece. Kadro planlamasi bu kadar iyi olan baska bir kulüp göremiyorum suan. Hic transfere ihtiyac olmaz mi arkadas? Bu sene sadece 2 tane rotasyona genc ve klas oyuncu transfer ettiler. :hat:

Üst Alt