Alvaro Negredo Veda Etti: "Beşiktaş'ı seviyorum ama futbolda böyle zamanlar oluyor" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alvaro Negredo Veda Etti: "Beşiktaş'ı seviyorum ama futbolda böyle zamanlar oluyor"

256975.jpg

Beşiktaş'ın İspanyol golcüsü Alvaro Negredo, Beşiktaş'a veda etti.

Al Nasr için sağlık kontrolünden geçmek adına Dubai'ye gitmek üzere havaalanında olan Negredo, A Spor'a açıklamalarda bulundu.

"Taraftarlara her şey için teşekkür ederim. Beşiktaş'ı seviyorum, şehri seviyorum, kulübü seviyorum. Ama futbolda böyle zamanlar oluyor."

"Ailem ve ben burada mutluyum ama futbolda böyle. Bir gün burada başka bir gün başka bir ülkede olabiliyorsunuz."

"Beşiktaş'ta aldığım ücret ekonomik olarak kulüp için problem oldu. Kulüp için de benim için de zor."

Daha önce Beşiktaş, Alvaro Negredo'nun transferi için Al Nasr ile anlaştıkları yönünde çıkan haberleri resmi siteden yalanlamıştı.

Fikret Orman: Negredo için teklif yok

Basın toplantısı düzenleyen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Alvaro Negredo için gelen yazılı bir teklif olmadığını belirtti.

Fikret Orman, "Negredo'nun nereye gittiğiyle ilgili bana bir bilgi gelmedi. Bir yere gittiyse kulübümüzün onayıyla gitmiş olamaz." dedi.

"Beşiktaş'a teşekkür ettiyse inşallah iyi bir bonservis bedeli getirmiştir, biz de ona teşekkür ederiz."

"Beşiktaş Kulübü'ne Negredo'yla ilgili gelmiş bir yazılı teklif yok. Dün de yoktu, bugün de yok."

Karışacaklar herhalde.

Alacaklarına karşılık cuzi bir bonservisle gider herhalde. Bonservis alamazlarsa da şaşırmam.

bu fiko ne saçmalıyor

bence büyük mallik yapıyor tinerciler, hadi biz öyle böyle götürürüz ama bunlar forvetsiz asla yapamaz

Guzel izler birakan, onca cirkef adam varken futbol disi seylerle gundeme gelmeyen , kimseyle polemige girmeyen , madrid ve city gibi takimlarda oynamasina ragmen hic bir simariklik emaresi bile olmayan bir oyuncuydu

keske zamaninda biz alsaydik , bu orta saha ile o dalga gecilen gol sayisina ulasabilirdi

tesekkurler matador , bjk den yegane sevdigim adamdi

gitmesine sevindim bjk iyice karısacak
karakter olarak sevdigim bir oyuncuydu
senolun mobbingine ragmen çıktı gorev verilen maclarda elinden geleni yaptı.

Üst Alt