Alvaro Negredo Veda Etti: "Beşiktaş'ı seviyorum ama futbolda böyle zamanlar oluyor" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alvaro Negredo Veda Etti: "Beşiktaş'ı seviyorum ama futbolda böyle zamanlar oluyor"

bu tinerciler ciddi maddi sorun yaşıyorlar galiba bu yüzden de yabancı siniri kisitlansin istiyorlar

eger negredo'yu paralarını ödeyemedikleri icin ellerinden kacirdilarsa büyük olay

Senelik neredeyse 5 milyon euro kazanan 33 yaşında, formsuz, takımında istenmeyen bir adamdan bonservis kazanmaları nasıl mümkün olabilirdi ki zaten? Fiko neyin peşinde anlamadım, ödemeler yapılmıyormuş zaten adama.

Hic bir sey yapmadan daha hava alanina inerken binlerce insanin akin ettigi oyuncular yan gelip yatarken , su adamin bu kariyerle kulupten ayrilirken 10 kisinin bile yolcu etmemesi da ic acitici

Sampiyon olarak bjk ye vurdugumuz darbe olumcul oldu.

CL parasi olmadan tuvalete gidecek paralari yok!!

Resmen CL geliri ile dönüyorlardi.

O yuzden sampiyon olmak hayati birsey.

Forvet almazsak zorla Fener’i şampiyon yapma hamleleri olarak tarihe geçer bunlar.

Devre arası mutlaka takviye yapmalıyız 29 hafta Eren tek olmaz. İyi bile olsa cezası var sakatlığı var Allah korusun.

Beşiktaş ise güç kaybetti. Şu an en iyi forvetleri idi.

Larin Sinan gibi ancak seviyesi belli maçlarda iş yapar.

Love ise şu orta kafa sisteminde katkı veremez.

Bjk şapa oturdu her maçı Pepe kurtaramaz.
Adam tam form tutmaya başlarken gitti.Larin iç sahadaki Anadolu takımlarına karşı anca iş yapar, Love zaten bunların sistemine uymuyor.

Üst Alt