Alvaro Negredo Veda Etti: "Beşiktaş'ı seviyorum ama futbolda böyle zamanlar oluyor" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Alvaro Negredo Veda Etti: "Beşiktaş'ı seviyorum ama futbolda böyle zamanlar oluyor"

Bize gulerken kendileri forvetsiz kaldi, bize batiyorsunuz dediler kendileri batiyor.

iyi oluyor, hadlerini bilsinler.

Kaz gelecek yerden tavuk esirgenmez hesabı 1m bırakmış adam içerde. Bonservis kazandık diye servis ettirelim demişler. Karşılıklı sözleşme feshedip nasıl bonservis kazanıyorsunuz? :D

Heeeyyy gidi heyyyy.

Burada bana muhalefet edenler vardi.

Yuksek maas alanlar satilamaz , yaslilar satilamaz vs.

Alvaro Negredo 4.5 milyon euro kemiksiz kazanirken 33 yasinda satildi 1 milyona !!!

Muhtemelen de bazi alacaklarindan vazgecerek gitti.

Biz hala feghouliyi, belhandayi satamayalim!!!

Gercekten coook beceriksiz yoneticilere sahibiz cok! :(

Karşılıklı sözleşme feshetmeden nasıl yeni bir sözleşmeye imza atacak ahbomb?

Üçüncü bir taraf olması gerekmiyor mu bonservis kazanmak için? Arap takımı bonservis verse sözleşme fesih bedeli diyorlar açıklamada. Karşılıklı sözleşme fesihleri direkt free olması anlamına geliyor. Alacağını bıraktı diyor zaten kaynaklar. Onu bonservis kazanmış gibi lanse ettiler. En azından benim anladığım buydu.

Heeeyyy gidi heyyyy.

Burada bana muhalefet edenler vardi.

Yuksek maas alanlar satilamaz , yaslilar satilamaz vs.

Alvaro Negredo 4.5 milyon euro kemiksiz kazanirken 33 yasinda satildi 1 milyona !!!

Muhtemelen de bazi alacaklarindan vazgecerek gitti.

Biz hala feghouliyi, belhandayi satamayalim!!!

Gercekten coook beceriksiz yoneticilere sahibiz cok! :(

Adamın kendi gittiği ve 7 milyon euro maaşa gittiği ortada.

1 milyon euro bonservis falan da yok 2 aylık alacağını bırakmış, maaşını alamadı diye maaşa karşılık feshetme hakkını kullanmış yani.

Feg'i bedavaya göndermek istesen gönderirsin çok zor değil, Belhanda'yı da öyle mesele bonservis almak.

Adamın kendi gittiği ve 7 milyon euro maaşa gittiği ortada.

1 milyon euro bonservis falan da yok 2 aylık alacağını bırakmış, maaşını alamadı diye maaşa karşılık feshetme hakkını kullanmış yani.

Feg'i bedavaya göndermek istesen gönderirsin çok zor değil, Belhanda'yı da öyle mesele bonservis almak.

Herhalde bonservsii ile satican belhanda ile feghi . Adamlar 33 yasinda degil. Yoneticilerimiz yatinca bile teklif gelecegini saniyor.

Ne menajerle anlasmak ne uluslararasi baglantilar hic bisey yok!!

Bjk sirf maliyetinden kurtulmak icin seksen takla atti.

1971c2400546ef2ab7c9bf5fa67a8a17.jpg

üstad

Herhalde bonservsii ile satican belhanda ile feghi . Adamlar 33 yasinda degil. Yoneticilerimiz yatinca bile teklif gelecegini saniyor.

Ne menajerle anlasmak ne uluslararasi baglantilar hic bisey yok!!

Bjk sirf maliyetinden kurtulmak icin seksen takla atti.

Pardon da alan yonetim bu yonetim mi ?

O kabahat o imzayi atan dursun yonetiminindir , hesabi sorulacaksa onlara sorulacak

Üst Alt