# Alvaro Negredo - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Alvaro Negredo

Transfermarkt 2 ay diyor...bazi yerler 1-2 ay diyor.

Belli olmaz bazen daha uzun sürebiliyor bi iyilesim..bazen de daha kisa.

1-2 ay bekleyip Komple babayigit bi forvet elde ederiz.

NuriDenDestekGelsinNegredoYa#

Videosuna bak :D

kanim pek isinmadi bu arkadasa, sevmiyorum agir bir arkadas.

hemde hazir degil ve city'de iyi degildi. City de cok para isteycektir.

Patoyu Satin Alma Opsiyonla kiraliyalim. 24 Yasinda, Avrupaya dönüyor, yeni bir baslangic yapsin bizde. Pahali de olmaz. 5-6 milyon Satin alma opsiyonu.

kanim pek isinmadi bu arkadasa, sevmiyorum agir bir arkadas.

hemde hazir degil ve city'de iyi degildi. City de cok para isteycektir.

Patoyu Satin Alma Opsiyonla kiraliyalim. 24 Yasinda, Avrupaya dönüyor, yeni bir baslangic yapsin bizde. Pahali de olmaz. 5-6 milyon Satin alma opsiyonu.

Pato futbolu kafasinda bitirmis...yavasdan göbek yapior...coktailer fln sambaaaa

Video ya bak..adam okadar agir degil... Adam COK GÜCLÜ ve buna ragmen gayet ,,hizli".

Nuri bu gercek FUtbol FIFA degil..sana kalsa biabiany yi tek forvete koyariz ... --____--

Pato futbolu kafasinda bitirmis...yavasdan göbek yapior...coktailer fln sambaaaa

Video ya bak..adam okadar agir degil... Adam COK GÜCLÜ ve buna ragmen gayet ,,hizli".

Nuri bu gercek FUtbol FIFA degil..sana kalsa biabiany yi tek forvete koyariz ... --____--

Valla gelse tabi ki hayir demem, sonucta alternatif yok ama patoyu de isterim, damiao de. bir yabanci forvet alsinlar. hayalim tabi ki doumbia.

fifa icin hizli forvet istiyorum ._______. yüksek paceli birsi alalim

Sakatlık sorun değilse, Benteke'yi alalım. Ekim'e kadar dayanırız bir şekilde. Emenike gibi adamların kral ilan edildiği bir ligde, Benteke de tanrı ilan edilir. Negredo da yarı tanrı ilan edilir. :)

Üst Alt