Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
:asd:

Rengim 1 saat önce Amazon prime üyesi oldum. 2.dünya savaşı ile ilgili dizi ve filmlere ilgim olduğu için de The Man In The High Castle dizisine başladım.Daha ilk bölümden ters köşe olduk.Şu an 2.bölümdeyim...İmdb puanı yüksek bayağı dizi var.
Ters köşelerle dolu baya iyi bir dizi. Hitler, Himmler, Heydrich'i iyi canlandırmışlar. Japon istihbarat görevlisi Kido ise efsane oynamış dizide.

Baskana buyuk saygi duydum. Kulup resmen Londra'da kendi bolgesinde yardim kurulusu gorevi goruyor. Tottenham'i zaten seviyordum simdi daha da artti sevgim.

Daniel Levy, Tottenham kulubube 2001 den yana yani 19 senede inanilmaz yerleri tasidi. Yaptigi stadyum zaten anlatilmaz, transferlerde, adamin vizyonu bambaska.

Soyle dusun Erikseni son senesi kalmasina ragmen 27m euroya satip, Bergwijni 30 aldilar. Yani sadece cebinden 3m euro cikmis oldu, levy cok iyi bir baskan bana gore.

Jack Ryan'ı izliyorum.Üst üste 4 bölüm izledim.Bayağı sürükleyici bir diziye benziyor.Malum sahnelerin hemen hemen her bölümde olması ve sahnelerde oynayan bayanların meminto boyutları şahsımı şaşırtmakta...

Üst Alt