Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Prime üyesi olup bir şey izlemeye gerek yok zaten.

Amazon'dan ortalama her ay 1 tane alışveriş yapan birisi için kar ettiriyor her türlü. Kuryeli kargo hizmetini bedava sunuyorlar, normalde 20+ liralık bir hizmet bu.

Önceden de yazmıştım adamların kar dertleri de yok, 1 dolardan satıyorlar tüm Türkiye alsa 80 milyon dolar ciro yaparlar, trilyon dolarlık şirket için hiç bir şey.

Ek olarak Amazon'dan verdiğim siparişlerde siparişimin genelde 3 ya da 4te birine gelen bedellerdeki ürünleri iki kez iade ettim. Para iadesi yapıp ürünü geri yollamamı istemediler.

Birinde olan bir kitabı eşim farketmeden almıştı, diğerinde de aldığım kalemin fiyatı ben aldıktan sonra yarı fiyatına düşmüştü.

Prime üyesi olmak bu ülkede üzerinde düşünülmemesi gereken nadir şeylerden biri, sana kesinlikle ödediğinden daha fazlasını sunuyor.

Geçmişte batıl inanışlar sonucu yaşanmış garip hikayelere ilgi duyanlar için LORE'yi öneririm. The Terror de baya iyi bir yapımdı.

Ek olarak Amazon'dan verdiğim siparişlerde siparişimin genelde 3 ya da 4te birine gelen bedellerdeki ürünleri iki kez iade ettim. Para iadesi yapıp ürünü geri yollamamı istemediler.

Birinde olan bir kitabı eşim farketmeden almıştı, diğerinde de aldığım kalemin fiyatı ben aldıktan sonra yarı fiyatına düşmüştü.

Prime üyesi olmak bu ülkede üzerinde düşünülmemesi gereken nadir şeylerden biri, sana kesinlikle ödediğinden daha fazlasını sunuyor.

aldığım ayakkabının fiyatı 27 lira düştü diye bir hafta sonra 27 lira hediye kartı yüklemişler.. ucuzladığından haberim bile yoktu

amazon-prime-video-mart-ayi-takvimi-aciklandi.jpg

Amazon Prime Video, mart ayında Türkiye'de yayına girecek içeriklerini açıkladı.

Amazon Prime Video Türkiye'nin mart ayında Türkçe altyazı seçeneğiyle Prime üyeleriyle buluşacak yapımları açıklandı. Mart ayı içerikleri arasında Amazon Originals yapımları arasında Jean-Luc Picard ve ekibini yeni bir yolculuğa çıkaran "Star Trek: Picard"ın ikinci sezonu, "The Boys" evreninde geçen animasyon yapımı mini dizi "The Boys Presents: Diabolical", bilim kurgu-komedi dizisi "Upload"un ikinci sezonu, başrollerinde Ben Afffleck ve Ana de Armas'ın yer aldığı psikolojik gerilim filmi "Deep Water" ve Mariama Diallo'nun ilk uzun metrajlı filmi "Master" yer alıyor.

Mart ayı seçkisinde öne çıkan yapımlar şöyle:

STAR TREK: PICARD'S DESTINY (4 MART)

Jean-Luc Picard'ın hayatının sonraki evresinde yaşadıklarını ekranlara taşıyan, "Star Trek: The Next Generation" (1987) ve "Star Trek: Nemesis"in (2002) devam serisi niteliğinde olan "Star Trek: Picard"ın ikinci sezonu 4 Mart Cuma günü Prime Video Türkiye'de izleyicilerle buluşacak. Başrollerinde Patrick Stewart, Alison Pill, Jeri Ryan'ın yer aldığı yapımın ikinci sezonunda Jean-Luc Picard ve ekibi yeni bir yolculuğa çıkıyor.

THE BOYS PRESENTS: DIABOLICAL (4 MART)

"The Boys" evreninde geçen 8 bölümlük animasyon antoloji dizisi "The Boys Presents: Diabolical", 4 Mart Cuma günü Prime Video Türkiye'de yayına girecek. Seslendirme kadrosunda Kimberly Brooks, Nicole Byer, Frances Conroy, Asjha Cooper, Chris Diamantopolous, John DiMaggio ve daha birçok ismin yer aldığı animasyon, 12 ila 14 dakika süren bölümleriyle "The Boys" evreninden görülmemiş hikâyeleri ekranlara taşıyor.

UPLOAD (2. SEZON - 11 MART)

Emmy ödüllü yazar Greg Daniels'in imzasını taşıyan, teknolojik olarak gelişmiş ve insanların bilinçlerini sanal bir ölüm sonrası hayata aktarabildikleri bir gelecekte geçen "Upload"un ikinci sezonu 11 Mart Cuma günü Prime Video Türkiye'de izleyicilerle buluşacak. Dizinin ikinci sezonunda Nathan, sonraki hayatında bir yol ayrımında.

DEEP WATER (18 MART)

Başrollerini Ben Afffleck ve Ana de Armas'ın paylaştığı psikolojik gerilim filmi "Deep Water", 18 Mart Cuma günü Prime Video Türkiye'de yayına giriyor. Patricia Highsmith'in aynı ismi taşıyan romanından uyarlanan filmde, evlilikleri kırgınlık, kıskançlık ve güvensizliğin ağırlığı altında çökmekte olan Vic ve Melinda Van Allen isimli varlıklı bir New Orleans çifti konu ediniliyor.

MASTER (18 MART)

Mariama Diallo'nun yazıp yönettiği, yönetmenin ilk uzun metrajlı filmi "Master", 18 Mart Cuma günü Prime Video Türkiye'de ekranlara gelecek. Regina Hall, Zoe Renee ve Talia Ryder'ın başrollerini paylaştığı film, mesafeli elitizmin daha uğursuz bir şeyi gizlediği prestijli bir New England Üniversitesi'nde kendilerine yer edinmeyen çalışan üç kadın etrafında şekilleniyor.

Üst Alt