Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
The Boys 3. sezon harika ilerliyor. Uzun zamandır bir dizinin bölümlerini böyle beklememiştim. Butcher üzerine kitap yazılır, adam ayrı efsane aksan-ses uyumu ayrı.

Soldier Boy ciddi manada kaliteli bir peach kurusuydu, dizi öyle bir ilerliyor ki en boktan karakterler bile bazen sempati uyandırabiliyor.

Bu arada HL şerefsizini diktatör yapan da halkın saçma sapan tepkileri. Janine'in üvey babasıyla benim oyum bir mi Allasen

The boys sanirim bir sezon sonra final yapacak ama araya bir spinoff dizi ekleyeceklermis o guzel bir hamle

invincible ne zaman geliyor?

14 temmuz yuzsukler ana trailer yayinlanacak merak icerisinde bekliyoruz

The boys sanirim bir sezon sonra final yapacak ama araya bir spinoff dizi ekleyeceklermis o guzel bir hamle

invincible ne zaman geliyor?

14 temmuz yuzsukler ana trailer yayinlanacak merak icerisinde bekliyoruz
Invincible, 2023'ün ilk çeyreğinde gelecek galiba.

En az 5 sezon olacak demişlerdi daha önce, böyle planladıklarını söylemişlerdi. Umarım doğrudur 😄

Terminal List fena degildi ama bazen de sıktı
Daha ilk gordugumde bu da işin icinde dedim. Ha 2. bolumde ha 3. bolumde ortaya cikacak derken son bölüme kadar iyilerden olduguna ikna ettiler ama son dakikada patlattilar yine 😁

Terminal List fena degildi ama bazen de sıktı
Daha ilk gordugumde bu da işin icinde dedim. Ha 2. bolumde ha 3. bolumde ortaya cikacak derken son bölüme kadar iyilerden olduguna ikna ettiler ama son dakikada patlattilar yine
Bende aynı tepkiyi verdim.

son sahnede açık denizde elemanı görünce tamam bu iş kesin dedim hatta. sonrası malum :D

GscimbomMobile

Son düzenleme:
The Terminal List bitti, Star Trek bitti ... Yatmadan önce bir iki bölüm izleyebileceğim bir diziye ihtiyacım var. Renkli, hareketli olursa güzel olur. Önerilerinizi bekliyorum. Prime ya da Disney+ fark etmez. :hat:

Terminal List'i beğendiyseniz Reacher'ı da tavsiye ederim. Reacher yeri gelince çok taşşağa da vuruyor, orası ayrı keyifli olmuş. :D
Kesinlikle. Reacher bayağı iyi. Tom Cruise'un iki filmini izleyip Reacher'ı o sanıyorsanız, baştan söyleyeyim alakası yok. Karakter olarak kitaplarda anlatılanla birebir olmuş, dizi çok çok daha iyi. Alan Ritchson, tam bir Jack Reacher. 😄

Üst Alt