Amazon Prime Video | Ana Konu - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Arayüzü çok kötü, umarım en kısa süre de daha modern görünüme kavuşur.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İçerikler nasıl? Aylık 8 liraya değer mi?Bir de Prime üyelerine özel indirimlerden bahsediyorlar.İyi indirimler olur mu acaba?

İçerikler nasıl? Aylık 8 liraya değer mi?Bir de Prime üyelerine özel indirimlerden bahsediyorlar.İyi indirimler olur mu acaba?

Ben sadece film kategorisine baktım, tırt. Ama aylık 8 lira para değil yani, sadece arada açıp dizi bakmak için bile alınabilir. İndirimleri günlük kafa neye eserse ona getiriyorlar ama ayda en az 1 tane ihtiyacın olan ürün bulacağını ve onda da en az 20 lira indirim göreceğini düşünürsek 8 lira vermemenin komik olduğu bir ticarete dönüşüyor şu aşamada. Çin'de sweatshop işleten herifler erinmemişler, Türkiye'deki ekonomik durumu da hesap edip en uygun tarife başlatmışlar. Ödüllendirmek lazım.

Türkiye'de herkes prime alsa adamların değerinin 100de 1ine falan tekabül ediyor zaten.

Zaten heriflerin derdi alışveriş pazarına girmek, video bölümü işin çıtır çerezi. Ki müşteri hizmetlerine dair yorumları okuduğum kadarıyla orada da bu coğrafyanın çok üstünde hizmet veren bir şirket. Ben bayağı N11'e düşmüştüm, sanırım artık her haltımı buradan almaya başlayacağım.

Amazon prime üyeliğimi henüz başlatmadım ama amazon.com.tr den alışveriş yapıyorum. Sorunsuz harika bir hizmet.
Bir defasında ürün elime ulaşmadan iade talebinde bulundum, almaktan vazgeçtiğimi söyledim anında iade yaptılar. İnanamadım.

Üst Alt