Amerikan Güreşi İzleyenler İçin, Hangisi Daha İyi? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amerikan Güreşi İzleyenler İçin, Hangisi Daha İyi?

Cevap: Amerikan güreşi izleyenler için.. Hangisi daha iyi?

CM Punk geçende Jeff Hardy'i fena pataklamış,bi süre maçlara çıkmayacakmış sanırım Jeff.

CM Punk - Tipini beğeniyorum ama Go to Sleep dışında pek beğenmiyorum..

Jeff Hardy - Mal geliyor ama hareketleri iyi.

Matt Hardy - Krocan bir adam.Kardeşi kadar iyi değil ve özentisi gii duruyor.

Jericho - Pek hazetmediğim bir adam, yine de iyi dövüşüyor.

Great Khili - Sevdiğim adamlarımdan beri,hayvan gibi vuruşları filan çok gerçekçi.Basbayağı vuruyor yani,şlak diye ses çıkıyor.

Kane - Great Khili kadar olmasa da sevdiğim bir dövüşcü.Tipi korkutucu.

John Morrison - Adamım..Jimnastikci diye hitap ettiğim türden bir adam.Adamın beşliğinden geçiyor,zıplıyor.Özellikle adamı itip,yaya çıkı ve geriden takla atıp adamın suratına rövaşata atmasına bayılıyorum..

Big Show - 260 hayvan adam.Sevdiğim bir tiptir.

John Cena - Iyi guresci ama sevmiyorum..

DX Genaration - RAW'da oldukları,ve RAW'da yeni yayınlandığı için FOX'ta o yüzden fazla tanımıyorum.Ama tiplerini beğenmedim..

Umaga - Kemikkıran.Elindeki kemerle beni gerçekten korkutuyor.Sevdiğim bir adam.Ray Misterio - Great Khili,Umaga ve Kane gibi iri yaro dövüşçüler karşısında çok zorlanıyor.Hareketlerini de sevmiyorum..

Matt-Jeff barışması olan maçı diyosan boynundan sakattı maça çıktığında CM Punk maç sonu gelip daha beter yaptı. :(:mad:

Ondan önce de sakatlamıştı.

Ama Jeff sakat halde sahaya çıktı.Sonra CM geldi,ağzına ...:2_thumbs_up_-_anima... ondan sonra John Morrison ve Matt Hardy korumaya geldiler.

Adamım John,her halikarda yardıma koşar...:2_thumbs_up_-_anima

Big Show

yanlız Shaq nasıl dövmüştü bu herifi yaw : )))

Yalnız bu saçma spor dalında-spor dalımı lan bu?- bile futboldakinden daha kaliteli muhabbetler dönüyor. :)

Hatta yanlış anlama ama Hayri bile kendini iyice kaptırmış durumda. :) İyi seyirler, ne diyeyim başka. :)

Yalnız bu saçma spor dalında-spor dalımı lan bu?- bile futboldakinden daha kaliteli muhabbetler dönüyor. :)

Hatta yanlış anlama ama Hayri bile kendini iyice kaptırmış durumda. :) İyi seyirler, ne diyeyim başka. :)

Bizim tek bağımlılığımız güreşş Okan abiii.. :evilsmile: :ciftetelli: :boohoo:

Bakın,tek John Morrison'cu ben miyim.

Adam Kane'i öldüresiye dövüp tuş etti,herkesi dövüyo yav.Oy verin şuna..

Jeff CM'den,CM de John'dan dayak yiyor. :ciftetelli: :cool:

Yarın akşam ev yansa evden çıkmayacağım Smackdown'un TAG maçını izlemek için.. :D

Umaga ölmüş. Yeni haberim oldu.

umaga.jpg

WWE'nin en büyük starlarından bir tanesi olan UMAGA hayatını 4 Aralık akşamı 18.00'de kaybetti... WWE Dünyası büyük yasta... Ayrıntılar bir tık ötede...

Royal Rumble'da ringe çıkması planlanan Umaga hayatını kaybetti... Umaga'nın ailesi yasta... Bu şok gelişme güreş dünyasını sarstı... WWE ve diğer güreş şirketleri bu haberlerle sarsıldı. Herkes binlerce mesaj attı.Mesajlarında Umaga'ya yaptığı emekler için teşekkür ettiler. Henüz daha 36 yaşındaydı. Hayatını kalp krizi ile kaybetti. Hastanede yanında kuzeni,kardeşi,yeğeni ve babası yanındaydı. Bu haberden sonra önce Shane Mcmahon ve diğer güreşçiler arayıp teselli etmeye çalıştılar. Shane "Tanrı onu korusun gerçekten çok iyi biriydi. Onu anlatmaya kelimeler yetmez. Allah onu öbür tarafta korusun dedi."

Üst Alt