AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde

Cevap: AMK Spor Gazetesinin İlk Sayısı Bayilerde

Daha ikinci sayısından Sallamasyon haber furyasına katılan gazetedir kendileri AMK.

Buyrun SS

551014_252411198198707_1218158849_n.jpg

Umuma açık bi gazete olduğu halde hâla bu sitede birşeylerin yasaklanmaya çalışılması kadar gerici bir zihniyet var mıdır merak ediyorum

Umuma açık bi gazete olduğu halde hâla bu sitede birşeylerin yasaklanmaya çalışılması kadar gerici bir zihniyet var mıdır merak ediyorum

Bu sitede yasaklanan şey insanların kendilerini akıllı zannedip küfür kullanmalarıdır. O zaman BattleStar Gattaca gibi herkes değişik "kısaltmaların" arkasına sığınıp küfür etsin biz de gerizekalı yerine koyalım öyle mi?

Asıl gerici zihniyet, asıl cehalet her fırsatta insanları gerizekalı yerine koyanlara ait.

Adamlar bu gazetenin ismini boyle koyup genclerin yeni nesillerin dikkatini cekme ve bu gazeteyi sattirma amacli oldugunu dusunuyorum yoksa bir tahrik yok

iyi bi advertisement stratejisi

#nebuAMK

gibi hashtagleri yapip dikkat cektiler... yok satar bence adamlar akilli panpa.

Son derece itici bir isim.

Birde okuyucuyu aptal yerine koyuyorlar,

hani AMK bildiniz gibi değil, açılımı Açık, Mert, Falan filan diye bir de açıklamaya çalışıyorlar...

Haber başlıkları ise,

direk polemik konusu, belli ki, holiganizm den rant kazanma peşinde..

Taraftarı söyüşlemek için çıkmış gazete...

Daha ilk gün At yarışında bir numara diye başlık atmalarından belliydi zaten...

Bismillah daha ne zaman yarış oldu da tahmin edip yakaladınızda bir numara yazıyorsunuz...

İsme hiç girmiyorum zaten...

Çünkü Bu kadar Embesilce bir isim ancak Sözcü Grubundan çıkabilirdi...

Yıllardan beridir Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün sırtından para kazanmaya çalışan biri için normal bir isim...

Taraftarı söyüşlemek için çıkmış gazete...

Daha ilk gün At yarışında bir numara diye başlık atmalarından belliydi zaten...

Bismillah daha ne zaman yarış oldu da tahmin edip yakaladınızda bir numara yazıyorsunuz...

İsme hiç girmiyorum zaten...

Çünkü Bu kadar Embesilce bir isim ancak Sözcü Grubundan çıkabilirdi...

Yıllardan beridir Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün sırtından para kazanmaya çalışan biri için normal bir isim...

sözcü grubu iyidir.

Gidek de alak bu AMK gazetesini madem herkes memnun gibi bakalım nasıl bişimiş.Umarım alabilirim!

Güven Özveri Tecrübe'nin çıkışı yakındır. Dün dalgasına dolaşıyordu da Ameke çıktıysa buda çıkar.

Üst Alt