Amrabat: "Büyük Türk Takımlarına Gitmek Istiyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat: "Büyük Türk Takımlarına Gitmek Istiyorum"

Voetbal International - Amrabat wil alleen vertrekken naar Turkse topclubs

Haber aslinda 27/7/2011 tarihli. Turk medyasinda cikmadi. Amrabat burda Hollanda basininda cikan Vitesse ve Feyenoord iddialarini yalanliyor. Turkiye'den gitme gibi bir dusuncesi olmadigini, ve Kayserispor'dan Turkiyenin buyuk takimlarindan birine gitmek istedigini acikliyor. Gectigimiz yaz Galatasaray Kayserispor ile baglantiya gecmis ama ciddi boyuta gelmemis.

Ayni futbol magazinine yeni bir aciklama yapti, Kayserinin 10 milyon istedigini soyluyor o aciklamada, Turk futbolunun cok sert gectigini, Besiktas taraftarinin onu alkislamisinin onu cok etkiledigini ve Kayserispor'da kendini cok iyi gelistirdigini.

Cevap: Amrabat : Büyük Türk Takımlarına Gitmek Istiyorum

Olsun gelsin diyecektim de 10 milyon ne lan Podolski alınır o paraya.

Amrabat Galatasaray'a ve Beşiktaş'a 10 milyon euro

Fenerbahçe'ye 5 milyon euro

Diğer Anadolu klüplerine takas karşılığı bile verilebilir.

Riera+Aydın+Servet+Ayhan+Serkan

Takasta kullanalım hepsini.

Ambramat cok yetenekli ve hizli bir oyuncu... Ayagiyla ne yapacagi belli olmayan hizli bir adam Kazim gibi ama ondan daha iyi adam eksiltme yuzdesi var

Ben en fazla 7milyon en az 4milyon verilmesi taraftariyim.. 8 olursada olur ama 9-10 etmez daha iyisi bulunur.

Ambramat cok yetenekli ve hizli bir oyuncu... Ayagiyla ne yapacagi belli olmayan hizli bir adam Kazim gibi ama ondan daha iyi adam eksiltme yuzdesi var

Ben en fazla 7milyon en az 4milyon verilmesi taraftariyim.. 8 olursada olur ama 9-10 etmez daha iyisi bulunur.

Melo'ya bile 8 verilmesinin daha mantıklı olduğunu düşünürken (Melo ama 13 milyon çok yine de) Amrabat'a 7-8 vermek tamamen saçmalık ve amatörlük olur. Amrabat en fazla 4 eder taş çatlasa 5... 7-8 vermemiz için sebep yok ki ortada. Amrabat Rumen değil Hagi takımın başında değil, 7-8 asla verilmez... Juventus'a giden Elia bile 9 Milyon. Arda 12 Milyon'a gitti. Amrabat en fazla, en kötü şartlarda 5 milyon eder.

Bi de "en az 4 milyon verilmesi taraftarıyım" ne demek yaa. :D:D:D Adamı 2 Milyona verseler gelmesini istemez misin? :asd:

Gelsin bize

Çılgın atar solda

Bu adam çok çılgın yau

Melo'ya bile 8 verilmesinin daha mantıklı olduğunu düşünürken (Melo ama 13 milyon çok yine de) Amrabat'a 7-8 vermek tamamen saçmalık ve amatörlük olur. Amrabat en fazla 4 eder taş çatlasa 5... 7-8 vermemiz için sebep yok ki ortada. Amrabat Rumen değil Hagi takımın başında değil, 7-8 asla verilmez... Juventus'a giden Elia bile 9 Milyon. Arda 12 Milyon'a gitti. Amrabat en fazla, en kötü şartlarda 5 milyon eder.

Bi de "en az 4 milyon verilmesi taraftarıyım" ne demek yaa. :D:D:D Adamı 2 Milyona verseler gelmesini istemez misin? :asd:

Haklisin ama o adamin ismi bi Krasic olsaydi yada bi Rosicky olsaydi yani taninmis biri olsaydi ayni oyunu oynasaydi 7-8 eder derdik.. Adi Ambramat diye en fazla 4 edecegini dusunmuyorum.. Ha bide zaten o 7-8 milyonu simdi verelim demiyorum eger bu cizgisini sezon sonuna kadar surdururse ve daha fazla ustune katarsa neden olmasin.. :D 2 milyona verirlerse tabi gelsin isterimde en az 4 eder demege calistim tabiki bu performansa dayali birsey.. Sonucta sezon basindan beri iyi oynadi eger istikrar yakalayamazsa senin dedigin gibi en fazla 4 eder.

Mesut Ozil bizde olsaydi ve en verimli futbolunu bizde oynasaydi zaten yine 15den fazla satilmazdi... Biz iyi futbolcu pazarlayamiyoruz.. ama pahaliya alma potansiyelimiz var ondan dedim 7-8 eder diye bide :D Benide esir aldi bu tupcu.

Üst Alt