Amrabat için Teklif


8e1c510.06.Amrabat kararını verdi... (Kopyala).jpg
Galatasaray Kayseri’ye 5.5 milyon €'luk artı bir oyuncu resmi teklifini yapmaya hazırlanıyor.Haberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Amrabat için Teklifdemekki dünyada başka adam kalmamış. 1 milyon dolara gelen adam 5.5 milyon euroya alınıp bu hurmaya para kazandırılırsa valla yuh arkadaş.
 
Cevap: Amrabat için Teklifyıl olmuş 2012 hala bir transferin maliyeti konusunda pahalı almayalım diyen zihniyet var. Başarılı olmak istiyorsan paraya kıyacaksın yoksa başarı gelmez anlayın artık şunu.
 
Cevap: Amrabat için Teklif5.5 milyon €'luk artı bir oyuncu gerisine bakme gereği duymadım Amrabat'a bunları verirsek yuh olsun bize...
 
Cevap: Amrabat için TeklifAmrabatını da kayserisini de hurmasını da...Sanki başka bir adam kalmadı dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncusu...Arkadaş ne teklifi yapıyorsunuz adamlar kaç kere kovacaklar bizi ?
 
Cevap: Amrabat için Teklifyıl olmuş 2012 hala bir transferin maliyeti konusunda pahalı almayalım diyen zihniyet var. Başarılı olmak istiyorsan paraya kıyacaksın yoksa başarı gelmez anlayın artık şunu.5.5 + oyuncuya kimleri getiririz Amrabat'a mı kaldık acaba ? Kaldı ki Hurma'nın yaptığı onca terbiyesizlikten sonra bu paraya değmez Amrabat.
 
Cevap: Amrabat için Teklifabi onu 19-20 yaşında aldılar. amrabat gelmiş 25 yaşına psvdede yaptıkları belli. baskı altında zorlanan bir adam.

Barış kardeşim belki bilmiyorsun ama cidden sevdiğim bir üyesin sen. :) Zamanında bana az '' like '' vermedin. :asd: Ama bu örneklemen bana göre hatalı.Elbette katılmayabilirsin ama benim fikrim bu yönde.Kaldı ki Dany'ye 3,3 milyon Euro verdiğimize göre Amrabat içinde bu rakamın teklif edilmesi olası görünüyor.
 
Cevap: Amrabat için Teklifbu kafa ile şampiyonlar liginde 3.olsak iyidir..abicim 5.5 m euro'ya sıradan bir oyuncu alacagına kat bir 5.5 daha avrupadan ve amerika ülkelerinden üst düzey bir oyuncu al..yani amrabat dedigin adam kimdir ? 2 senedir kayseride kaç gol kaç asist yapmıstır,yani adamı öyle göklere cıkardıkki,dersin her sene 20 gol 20 asist ediyor..
 
Üst Alt