Amrabat için Teklif | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat için Teklif

8e1c510.06.Amrabat kararını verdi... (Kopyala).jpg

Galatasaray Kayseri’ye 5.5 milyon €'luk artı bir oyuncu resmi teklifini yapmaya hazırlanıyor.

Haberin Devamı GSC Portal'da

Cevap: Amrabat için Teklif

demekki dünyada başka adam kalmamış. 1 milyon dolara gelen adam 5.5 milyon euroya alınıp bu hurmaya para kazandırılırsa valla yuh arkadaş.

yıl olmuş 2012 hala bir transferin maliyeti konusunda pahalı almayalım diyen zihniyet var. Başarılı olmak istiyorsan paraya kıyacaksın yoksa başarı gelmez anlayın artık şunu.

5.5 milyon €'luk artı bir oyuncu gerisine bakme gereği duymadım Amrabat'a bunları verirsek yuh olsun bize...

Amrabatını da kayserisini de hurmasını da...

Sanki başka bir adam kalmadı dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncusu...

Arkadaş ne teklifi yapıyorsunuz adamlar kaç kere kovacaklar bizi ?

yıl olmuş 2012 hala bir transferin maliyeti konusunda pahalı almayalım diyen zihniyet var. Başarılı olmak istiyorsan paraya kıyacaksın yoksa başarı gelmez anlayın artık şunu.

5.5 + oyuncuya kimleri getiririz Amrabat'a mı kaldık acaba ? Kaldı ki Hurma'nın yaptığı onca terbiyesizlikten sonra bu paraya değmez Amrabat.

abi onu 19-20 yaşında aldılar. amrabat gelmiş 25 yaşına psvdede yaptıkları belli. baskı altında zorlanan bir adam.

Barış kardeşim belki bilmiyorsun ama cidden sevdiğim bir üyesin sen. :) Zamanında bana az '' like '' vermedin. :asd: Ama bu örneklemen bana göre hatalı.Elbette katılmayabilirsin ama benim fikrim bu yönde.Kaldı ki Dany'ye 3,3 milyon Euro verdiğimize göre Amrabat içinde bu rakamın teklif edilmesi olası görünüyor.

bu kafa ile şampiyonlar liginde 3.olsak iyidir..abicim 5.5 m euro'ya sıradan bir oyuncu alacagına kat bir 5.5 daha avrupadan ve amerika ülkelerinden üst düzey bir oyuncu al..yani amrabat dedigin adam kimdir ? 2 senedir kayseride kaç gol kaç asist yapmıstır,yani adamı öyle göklere cıkardıkki,dersin her sene 20 gol 20 asist ediyor..

Üst Alt