Amrabat Kadro Dışı Bırakıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Kadro Dışı Bırakıldı

Cevap: Trt Spor: Amrabat Kadro Dışı

Ambrabat insallah birdaha Kayseri formasi giymez,Fenerde oynasin,Kayseride oynamasin,nefret ettim Kayserispordan.

Asıl aptal Amrabat. Sen en bastan dersen Baskanım,Klübüm ne isterse o olur diye adamlarda seni böyle köle gibi kullanır.

Ya Uefa'ya sikayet etsin bize transferini gerçekleştirsin yada kaderine razı olsun. Sezon sonuna kadar mac yapmayan bir oyuncunun bir sonraki sezon bize yararı olmaz.

Amrabat bir Faslidir.. Hollanda'da dogup büyümüstür.. Ben bilirim, bunlar cok inattir :)

Ps: PSV'de de inat etmisti. Sonrasi malum.

duygularını pastırma amrabat

[video]https://alkislarlayasiyorum.com/icerik/65336/kayseriyi-sallayan-pastirma-reklami-duygularini-pastirma[/video]

kayseri ye güzel bir tokat vurmak artik farz oldu bir futbolcu yu köle olarak gören bir takim kayseri 1 degil 2 degil Amrabata yazik oldu.

ahahahaha mal Kayserispor seve seve verecekseniz Amrabat'ı bize. Amrabat bizim olacak binicez üstüne vurucaz kırbacı vurucaz kırbacı

binicem-%C3%BCst%C3%BCne-vurucam-k%C4%B1rbac%C4%B1_13389.jpg

resimdeki adamın [şişko nuri] kayserili olması ve uzun yıllardır kayseride yaşıyor olması konu ile çok ironik olmuş.

:asd:

abartmaya gerek yok diyorum. her iki takim acisindan da. kayseri biraksin adam oynasin malca isler yapmasinlar. bizde de ztn bu anlamsiz isrardan vazgecilmis gozukuyor.

Fener adam isteyince davullarla uğurlarlar, biz isteyince gidemezsin kadro dışı.

Üst Alt