Amrabat mı, Stoch mu? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat mı, Stoch mu?

Cevap: Amrabat mı, Stoch mu ?

Stoch sadece topu alıp ceza sahasına yakın bölgenin çaprazından şut atar gol olur başka bir özelliği yok.

stochun çalım atıp gol yada asist yaptığını görmedim çalımları hep boş iş. amrabat adamları yıka yıka gider golünüde atar asistini de yapar. amrabatda ki gücün yarısı stochda yok. tabii amrabat.

Kesinlikle Amrabat.Stochun sağa çekip vurmasından başka bi özelliği yok.

Oyun görüşü vs.falan Amrabat daha üstün bi futbolcu.Stochun Amrabat a karşı üstün olabileceği tek özelliği şutu.Başka bi üstünlüğü yok.

stoch sadece iyi şut çekiyor. ha amrabat cokmu muhteşem oyuncu bencede degil ama kanat olarak 2 sinden birini deseler amrabat derim. ha bana kalsa 2 sinide seçmezdim daha iyisini alrdm takıma. ama burda 2 sinden hangisi iyi demişler:D

seninde amacin bu degil mi zaten, bunu istemiyor musun?

istiyorsun, bu yuzden geri sayfalarda bir cok kez düsünceni, fikrini belirttigin halde gene tekrar cok gerek varmis gibi bu yorumunu yaziyorsun, yani niyetin cok belli, utanmadan birde taslar yagar demen yok mu ...

evet benim niyetim belli ben kuşum salman..antudan geldim..ilk günden beri sakladım bunu sizden..ne kadar acı değil mi (!)

Amrabat tek ayağı kopsa oynar stoch keyfe keder.amrabat iyi top sürer stoch iyi şut çeker ve en önemlisi gönül adamı doğal cocuk amrabat...paraya bakmaz gördüğümüz gibi

tam emin degilim acikcasi, cünkü SITOCHU istedim defalarca ama Abrabati ilk defa gecen mac alici gözüyle seyrettim. beyendim mi ? onada cevap veremeyecem ilk macina göre gene iyidi ama heyecanliydi. 3-5 mac sonra kesinlikle Amrabat daha iyi olur ve Ambrabat mi SITOCH mu degilde daha iyi bir oyuncu ile kiyas yapilir avrupanin diger takimlarindan

oyum tabikide Ambrabat

evet benim niyetim belli ben kuşum salman..antudan geldim..ilk günden beri sakladım bunu sizden..ne kadar acı değil mi (!)

ben sen kussun demiyorum, belki kussundur, belki karga, belkide baska bir hayvan, ne bileyim.

ama sen dikkat cekmek istiyorsun, tepki almak istiyorsun, kendin yaziyorsun, taslar yagar simdi diye, iste bunu biliyorsun, farkindasin olayin , dolayidiylsa bunu kullanmak istiyorsun, bundan hoslaniyorsun, keyf aliyorsun. Yalan mi?

ben sana kus demedim, ben sana niye stoch amrabattan iyi diyorsun demedim, ben sana niye amrabati begenmiyorsun demedim...

ben sana sadece o kadar yorum yaptin su son 2-3 haftada amrabat konusu hakkinda, sadece bu baslik altinda bile vardir senin en az 5-6 tane amrabat hakkindaki düsüncelerini, fikirlerini yazdigin 5-6 tane yorumun, tüm bunlar ortada iken gelip nerdeyse 1 aydir mesaj yazimlayan konuyu hortlamissin, yazdigin mesaj "amrabat fıs dicem yine taşlar yağmaya başlayacak :S"

ee, bende cevap verdim, sen zaten bunu istemiyor musun, bunu amaclamiyor musun diye.

simdi bosuna kus, mus hayvan, kartal olayina baglama.

ne kadar aci degil mi (!)

haydi simdi kolay gelsin

Yanlış anlaşılmasın ama neden hep futbolcuları kıyaslama çabası içerisindesiniz?

Diyelimki amrabat daha iyi ee? veya stoch iyi olsa ne değişecek :)

En iyi oyuncu benim oyuncum..

kendini buyuk bi kulupte kanitlamis olmasi acisindan stoch ama potansiyel acisindan amrabat.. bu sezon anya ile konya belli olur..

Üst Alt