Amrabat Önemli Açıklamalarda Bulundu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Önemli Açıklamalarda Bulundu

Cevap: Amrabat, Radyospor'a Konuştu

Bu röportaj olay çıkarır.Kayseri de bize patlar demedin demeyin.Yine açıklama yaparlar,oyuncumuzu ayarttılar diye.

Bir de ciddi ciddi tekrar seçildi şu herif ya.. İlhan Cavcav'ı geçti köle tüccarlığında. Fenerin paf takımı..

böyle aç isimlere ihtiyacımız var işte doymuş bi oyuncudan ziyade köpek gibi oynayan amrabat işimize yarar baya

amrabatı alacagıma pabonu alırım daha iyi. bu amrabat niye böyle acıklama yapıyor. başımızı belaya sokuyor.

Cevap: Ambarat Önemli Açıklamalarda Bulundu

keşke gelse kayserispordan nefret ediyorum yönetimi bildiğin fener yandaşı amrabat fenere gitmek isteseydi çoktan verirlerdi 2 tane ezik futbolcusunu kiralayarak.. ama sırf bize gelmek istiyor diye mundar edecekler adamı..

Ben gelmesini isterim ama bu şerefsiz kayseri yıllarca bunun muhabbetini yapar artık,onun için gelmesin diyorum.

vay beee nasıl konuşmuş adam :)

Amrabat çok iyi topçu. gerek bizle oynadıkları son maçta gerekse de türkiye kupasındaki fener maçında çok iyi oyun çıkardı. anadolu maçlarında da iyi oynayan bir topçu. bize gelmesi takım açısından çok kazançlı olur

çok yetenekli oyuncu fifaya giderim kozunu kullandıysa kayseri bırakacaktır çünkü fifaya giderse hem kayseriye ceza gelir hemde ipler bizim elimize geçer 5 milyona satacaklardır

Amrabat gibi veya daha kalitesini bulursun ama bu kadar istekli arzulu can atan adam bulamazsın bu yuzden olumlu bakıyorum transferine Adam gibide konusmus helal olsun sana

Üst Alt