Amrabat Trabzonspor'da İddiası ! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Amrabat Trabzonspor'da İddiası !

AydinCingoz Aydın Cingöz

Engin Çınar'ın verdiği bilgi bir hayli çarpıcıydı. Engin Çınar: "Nevzat Şakar, Amrabat bitti diye açıklama yaptı" dedi.

Cevap: Amrabat Trabzonspor'da iddiası !

Ha ha ha... Tümerin olayı gibi bir olaymı olurmuş...

Trabzonla bizimkiler anlaşmış; onlar alacak sonra bize kiralayacaklar. Bizde onlara başkasını vereceğiz vs gibi... Ama varya ne gülerim hurmaya...

trabzon hem jebrin hem jaja hemde ambarat yok artık olcan ve volkan şen de var kanatlara napcak bunlar?

Güzel haber.Amrabat Galatasaray klasında bir futbolcu değil.Seneye CL oynayacağız daha sağlam bir winger lazım bize.

Hurma'nin bize satmaya niyeti yoktu zaten, Ts'ye gitsin en azindan Kayserispor'dan kurtulmus olur

Güzel haber.Amrabat Galatasaray klasında bir futbolcu değil.Seneye CL oynayacağız daha sağlam bir winger lazım bize.

acikcasi katilmiyorum. tr ligini ilk 2 de bitiremeden nasil cl ye katilmayi dusunuyosunuz. ilk yari lider bitermeseydik keske diyorum. cunku bu durum yanlis teshislerin konulmasina sebep oluyor. amrabat galatasaray kalitesinde degil ama riera veya aydin kimin oyuncusu acaba? amrabat kisa vadede cok iyi bir cozumdu ama sansimiz kayseride oynuyor olmasi heralde. suan kanatlarda bariz olan sorunu transfer yapmadan kapatirsak belki ikinci yariya kadar zirveye kadar gotururz ama isin bi de playoff tarafi var. bu kanatlarla playoffta canimiz yanar. tr icinde minimum seviyede cozumleri cok basitti ama isi bu kadar zora sokmayi basardik. amrabat ve olcan transferiyle bir tik yukari cikmak varken suan yoneticiler cikip anadolu kluplerinin alayina gider biz lideriz hepinizi ezer geceriz havasina girmeleri bambaska bi kafa olarak dusunuyorum. selcuk melo orta sahasinin kanatlarini bu kadar verimsiz birakmayi baska takim basaramaz. transfer donemi daha bitmedi ama. mustakbel yoneticilerimizin aciklamarini gorunce hayretler icersindeyim. baskanda ilk yarida takimda beni heyecanlandiran oyuncu yok deyip gerekirse transfer yapmayiza kadar geldi. inanilmaz.

Üzülecek bir durum yok gelse faydalı olabilirdi ama peşinden koşulacak bir oyuncu değil bu seviyede tonla oyuncu bulunabilir.

gelirse gelir giderse gider bize ne

B_fe378574730c8e497399f4ffbfc34d50.jpg

B_899a3ec3d31a086e85e0a32c5ccddd2f.jpg

Amrabat gitmez ts'ye.

Giderse de bizde Trabzondan alırız,alıştık nede olsa.

Üst Alt